Je velký rozdíl, zda bydlíte na venkově, nebo ve městě. Především máte-li malé děti, oceníte krásy venkova, větší klid a menší provoz na silnicích v obci. Některé věci jsou ale ve městech i na vesnicích stejné. Abyste mohli spokojeně bydlet, potřebujete dům. Pro dostatek soukromí zase oceníte pořádný plot. Jak ale vybrat takový, který skutečně vydrží a nebudete o něj muset přehnaně pečovat?

Plot bez starostí

Sháníte-li odolný plot s dlouhou životností, který vám na zahradě zajistí soukromí, dodá vám pocit bezpečí a zároveň bude vypadat esteticky, vsaďte na betonový plot. Betonové ploty jsou vyrobeny z kvalitního betonu, který plotu propůjčuje dlouhou životnost a maximální odolnost vůči klimatickým i mechanickým vlivům. Betonové ploty jsou navíc variabilní, co se týká výšky a hlavně vzhledu, takže si můžete sestavit oplocení přesně podle vašich představ.

Jak vybírat plot

Zvolte vhodnou výšku plotu a tvar jeho zakončení, betonové ploty mohou být zakončeny do oblouku, rovně, ozdobnou mřížkou, nebo dřevěnými latěmi. Sloupky i plotové dílce jsou dekorovány jednostranně, nebo oboustranně, vyberte si jeden typ, nebo je kombinujte klidně oba. K dispozici je celá řada elegantních dekorů a barevných provedení plotových dílců i sloupků. Díky tomu si sestavíte plot, jak potřebujete.

Spolehněte se na profesionály

Firma Kulkabex, s.r.o. nabízí široký výběr betonových plotů a samozřejmě také dopravu a montáž. Díky technice není problém instalovat betonový plot i v hůř dostupných místech, betonové ploty lze namontovat i do členitějšího terénu. Abyste měli perfektní představu o tom, jak by betonový plot vypadal kolem vašeho domu, vyzkoušejte si on-line konfigurátor oplocení. Stačí sem zadat parametry vybraného oplocení a výsledkem je vizualizace vašeho plotu kolem modelového domu. Vyberte si tedy plot od profesionálů pro váš dokonalý a bezpečný domov.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/plot-uvodni.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/plot-uvodni-150x150.jpgPR-leadersBydleníJe velký rozdíl, zda bydlíte na venkově, nebo ve městě. Především máte-li malé děti, oceníte krásy venkova, větší klid a menší provoz na silnicích v obci. Některé věci jsou ale ve městech i na vesnicích stejné. Abyste mohli spokojeně bydlet, potřebujete dům. Pro dostatek soukromí zase oceníte pořádný plot....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares