V dnešní době jsme bez mobilu jako bez ruky. Jen stěží si dokážeme představit, že se vydáme na nějakou dlouhou cestu bez svého elektronického společníka a mnohdy i na společenských akcích někteří z nás pošilhávají po obrazovce telefonu, aby jim nic neuteklo. Bohužel to někdy dochází až tak daleko, že se lidé baví spíše jen přes mobilní telefony a pravý společenský kontakt tváří v tvář je posunut na druhou kolej a často zanedbáván úplně. Přesto se nedá mobilním technologiím uznat jejich obrovský přínos. Ale je to stejné jako u mnohých jiných věcí – všeho moc škodí, a tak by si člověk měl hlídat, zda na telefonu netráví až zbytečně moc času.

Aby škrábance neměly šanci

I když si svůj telefon chráníme jako oko v hlavě, někdy se prostě stane, že vypadne z ruky nebo člověk zakopne a upustí ho. Dnešní vymazlené modely již nevydrží tolik, co stará dobrá Nokia a tak není divu, že se dřív nebo později po displeji rozlezou všem tak dobře známé pavučinky prasklin. Naštěstí to není hned důvod k tomu, pořizovat si nový mobilní telefon. Stačí si obstarat nový displej na mobil a vyměnit ho. A abyste pro příště prodloužili výdrž displeje a zamezili vzniku zbytečných prasklin a škrábanců, můžete si k novému displeji pořídit rovnou i ochrannou fólii, sklo nebo rovnou celé ochranné pouzdro.

Když se něco pokazí

Oblíbeným marketingový trikem poslední doby je vyrábět své výrobky tak, aby se nedaly rozebrat. Je to způsob, jak si v případě nějaké poruchy zajistit, že si zákazník bude muset koupit celý nový výrobek. Snad tento přístup nebude přetrvávat dál, protože pokud je mobilní telefon rozebíratelný, je to skvělá výhoda. Náhradní díly na mobilní telefony představují možnost, jak v případě poruchy nebo problému levně telefon opravit, a to ještě způsobem, který je šetrný k přírodě. Stačí pak jen vyměnit potřebnou součástku a telefon může šlapat znovu jako hodinky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/technology-3353701_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/technology-3353701_1920-150x150.jpgPR-leadersTipyV dnešní době jsme bez mobilu jako bez ruky. Jen stěží si dokážeme představit, že se vydáme na nějakou dlouhou cestu bez svého elektronického společníka a mnohdy i na společenských akcích někteří z nás pošilhávají po obrazovce telefonu, aby jim nic neuteklo. Bohužel to někdy dochází až tak daleko, že se...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku