Přejete si útulné, funkční a kvalitní bydlení? Plast nebo kov jsou materiály, které doplňují spoustu moderních domácností. Nabízejí sice odolnost a pevnost, ale působí chladně a chybí jim přírodní nádech. Pro vytvoření pohodlného a hřejivého domova je ideální dřevo. Díky němu můžete navrhnout rustikální, BOHO, vintage nebo Provence interiér.  

Světlé a vzdušné bydlení 

Interiér BOHO je nespoutaný, útulný, plný přírodních materiálů a drobných detailů. Jde především o kombinaci rozličných textilií, vzorů a barev. Moderní BOHO je však více ukázněné. Dosáhnete ho jednoduše, kombinací světlých odstínů nábytku, přírodních materiálů a doplňků.  

Sada Marone  

Nábytek řady Marone, který je k dostání u prodejce Bílý nábytek je pro tento styl bydlení ideální. Je vyroben z pevného dřeva finské borovice, což se projeví také na nádherné textuře vrchních desek, které jsou ve svém přírodním odstínu.  

Stěny jsou barveny v odstínu bílého mořidla, které má lehkou opacitu, takže prosvítají suky a textura. Dřevěné jsou také drobné detaily, jako jsou úchytky.  

Tuto sadu můžete kombinovat s hnědými, medovými a tlumenými odstíny, abyste dosáhli moderního BOHO interiéru. Doplňte nábytek o bambusové, proutěné nebo slaměné doplňky. Jutové textilie, pletené přehozy nebo drhané doplňky macrame jsou ve spojení se sadou Marone velmi příjemné na oko.  

Stálost a jednoduchá montáž  

Dřevěný nábytek dělá parádu dlouhá léta. Nedokonalosti se na nich skryjí mnohem lépe než na moderních plastových kusech nábytku. Pokud některé části časem poškrábete, vždy je u dřeva možnost přebroušení.  

Nábytek dýchá a omamnou přírodní vůni dřeva ucítíte vždy, když otevřete šuplík nebo skříňku. Celá sada má velmi jednoduchou montáž, a to i přes to, že je složena z bytelných a pevných částí.  

Výhodou je také neutrální barevné provedení a dřevo jako nadčasový materiál. Pokud vás časem omrzí BOHO styl, stačí jen vyměnit doplňky a máte zcela nové bydlení. Hřejivý odstín váš obývací pokoj či jídelnu zútulní a budete se ve svém domově cítit komfortně a uvolněně.  

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bílý-nábytek-úvodní-foto-1024x768.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bílý-nábytek-úvodní-foto-150x150.pngPR-leadersBydleníPřejete si útulné, funkční a kvalitní bydlení? Plast nebo kov jsou materiály, které doplňují spoustu moderních domácností. Nabízejí sice odolnost a pevnost, ale působí chladně a chybí jim přírodní nádech. Pro vytvoření pohodlného a hřejivého domova je ideální dřevo. Díky němu můžete navrhnout rustikální, BOHO, vintage nebo Provence interiér.   Světlé a vzdušné...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares