V dnešní době, kdy je nutné být v práci prakticky nonstop, mají zloději možnost kdykoliv zasáhnout a připravit vás i to málo, co máte. Existují pozitivně naladění lidé, kteří si myslí, že se jich tato pohroma vyhne, ale až k něčemu podobnému dojde, bude pozdě.

Na prvním místě je třeba zachovat klid, zavolejte příslušné úřady (policie ČR) a seznamte je se svou situací. Policie prověří místo činu, a za jejich přítomnosti zjistěte, co vše vám bylo odcizeno. Následně se vrhněte na kontaktování zámečnické pohotovosti.

Nic pro nás není překážkou

Při vloupání často dochází k různým úrovním poškození dveří. V případech při poškození zárubní, škody prohlédneme a svaříme tak, aby byly jako nové. Bohužel se stává, že dveře nelze nijak opravit. V takovém případě přivezeme dveře nové. Zámečnictví Key Service vlastní pohotovostní vozidla, která jsou velmi dobře vybavena, a proto zajišťujeme rychlé opravy bez zbytečného čekání.

Jednodušší výměna zámku obvykle trvá jen několik málo minut, stejně jako montáž nového zámkového systému. Při opravě dveří a zárubní počítejte s vyšší časovou náročností.

Cenové rozpětí?

Vše se odvíjí od rozsahu práce při opravách, tudíž konečná cena nejde stanovit předem. Náš technik vás může seznámit pouze s orientační cenou za opravu dveří.

Jak ochránit svůj majetek?

Díky naším častým výjezdům k poškozeným, zjišťujeme, jak málo lidé znají ochranné prvky proti zlodějům. Z toho důvodu zde zveřejníme pár užitečných rad.

  •  Existují časové spínače, které si lze nastavit tak, aby na krátkou chvíli zapnul světlo či televizor. Zloděj si bude myslet, že jste stále doma nebo někdo z rodinných příslušníků.
  • Jestli nechcete utrácet a chcete vyvolat dojem, že se v bytě někdo pohybuje, vyperte prádlo a to rozvěste na viditelné místo. Nejlépe na balkoně.
  •  V případě, že jste odjeli na dovolenou, domluvte se předem se sousedy, aby vám vybírali schránky, mějte odtažené závěsy, nenechávejte hotovost doma a nerozšiřujte se o tom, od kdy do kdy budete nepřítomni.
  • Poslední rada je ohledně fotek. Je pověste na internet až po příjezdu domů. Jednak je můžete upravit a za druhé pokud je zveřejníte před příjezdem, je možné, že vás sleduje i nezvaný host.
https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/23-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/23-150x150.jpgPR-leadersBydleníV dnešní době, kdy je nutné být v práci prakticky nonstop, mají zloději možnost kdykoliv zasáhnout a připravit vás i to málo, co máte. Existují pozitivně naladění lidé, kteří si myslí, že se jich tato pohroma vyhne, ale až k něčemu podobnému dojde, bude pozdě. Na prvním místě je třeba zachovat...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku