Pracuji jako vychovatelka v místní školce, ve které nás každé ráno vítá něco málo kolem dvaceti malých dětí. Jejich rodiče nám plně důvěřují a naším úkolem je, jejich očekávání a především důvěru neohrozit. Tudíž jsme se i v naší školce uchýlili k tomu, že jsme veškeré administrativní záležitosti a to včetně docházky dětí do školky přenechali chytřejšímu systému, než je lidský faktor a tím byl docházkový systém, který v naší školce prošel úspěšným testováním a dnes je již plně v zápřahu. Díky němu tak máme jasný a především rychlý přehled o tom, kde se momentálně naše děti nacházejí a také, jaké platby jejich rodiče ještě čekají například za školkovné či jiné výlety v rámci organizace. Kromě jiného máme díky systému rovněž i přehled o tom, na co jsou děti alergické a které léky musí pravidelně užívat.

Docházkový systém jsme si všichni zamilovali

Docházkový systém jsme si zamilovali ihned po ostrém spuštění do provozu. Každé ráno tak máme čas na to věnovat se pilně svým malým svěřencům, kteří naši péči potřebují v první řadě. Ušetřil nám tak spoustu starostí a také času. Nešlo než si systém nezamilovat. Jelikož pracuje na takzvané RFID bázi, mají všechny děti z naší školky k dispozici čipovou kartičku podobné té na městkou dopravu a tou se každé ráno poctivě u vchodu hlásí za pomoci elektronické čtečky, která v potaz vezme pouze jedno jediné přihlášení a všechny ostatní pokusy dětí o přihlášení a odhlášení jednoduše zahodí. Děti navíc díky kartičce mají pocit, že patří do světa dospělých a svou roli si patřičně užívají. Kromě jiného se tak nevědomky učí zodpovědnosti, která je k životu nezbytná.

Žádné starosti s fakturací a jinou administrativou

Jak již bylo řečeno, docházkový systém má na starosti i fakturaci spojenou s placením školky či jiných kroužků a akcí, které děti navštěvují. Nejen rodiče, ale i náš personál má tak jasný přehled o tom, kdy přišla daná platba od kterého rodiče a co dětem ještě zbývá uhradit. Nikdo z nás se tak nemusí zabývat namáhavou fakturací, jelikož i tu zvládne systém sám a to na jedničku.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Dignus-software-servis.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Dignus-software-servis-150x150.jpginfo@press-media.czTipydignus,Docházkový systém,LiveMag,Morava24Pracuji jako vychovatelka v místní školce, ve které nás každé ráno vítá něco málo kolem dvaceti malých dětí. Jejich rodiče nám plně důvěřují a naším úkolem je, jejich očekávání a především důvěru neohrozit. Tudíž jsme se i v naší školce uchýlili k tomu, že jsme veškeré administrativní záležitosti a to včetně docházky...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares