Která žena by neměla ráda bižuterii. Vhodně vybraný náramek dokáže doplnit outfit nebo ho ozvláštnit, dodat tu pomyslnou třešničku na dortu. Navíc vám pomůže vyjádřit vaši povahu nebo třeba i aktuální náladu. A právě na výrobu takových náramků se specializuje malá rodinná firma Haroka.

Z koníčku se zrodila firma

Vše vlastně vzniklo zálibou ve vyváření náramků, když měly tyto náramky úspěch nejen u rodiny, ale i u kamarádů a dalších známých, bylo jen otázkou času, než začala Kája (majitelka firmy) pomýšlet na distribuci náramků i mezi širší okruh lidí. Tak se začala v roce 2016 v brdských lesích rodit firma Haroka a rychle se rozrostla. Svoje produkty dnes prodávají také na trzích, zejména v Praze, ale najdete je mimo jiné i na Mint marketech, Dyzajn marketech a v Plzeňském Depu. Na trzích si náramky můžete prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet si je. Také je tam možnost si vyzvednout objednané zboží a ušetřit tak za poštovné nebo změnit velikost náramku, pokud vám náhodou nesedí.

Každý kus je originál

Tato rodinná firmička používá přírodní materiály, korálky odebírá z ČR i zahraničí, ale samotná výroba náramku probíhá přímo ve firmě. Náramky si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky nebo využít svou kreativitu a nechat si vyrobit náramek na přání. Lidé si často objednávají náramky také ke speciálním událostem jako je například svatba nebo narození dítěte. Náramky s polodrahokamy a minerály nádherně vypadají a zároveň vám propůjčí své schopnosti. Už odedávna se věřilo, že minerály mají magické psychické i fyzické účinky. Můžete si tedy vybrat minerál pro své znamení horoskopu nebo pro podpoření určité oblasti ve vašem životě. Jeden náramek z nabídky je dokonce speciálně navržen pro podporu čaker. Šťastně zadané určitě potěší párový náramek. Pánský a dámský se jemně liší, ale přesto bude již z dálky vidět, že se svým vyvoleným patříte k sobě. A pokud chcete mít náramek spíše jako doplněk, bude pro vás nejlepší náramek na gumičce – můžete ho pak jednoduše sundat. Máte-li doma už náramků mnoho, mohl by se vám hodit ručně vyráběný dřevěný stojan na náramky, na který snadno navěsíte třeba i hodinky nebo náhrdelníky. Jestli stále ještě dumáte nad tím, co si přát k narozeninám stačí si náramky prohlédnout a třeba již budete mít jasno.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/náramky-z-minerálů-Haroka-náramek-tygří-oko-magenta-opalit-hematit-36-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/náramky-z-minerálů-Haroka-náramek-tygří-oko-magenta-opalit-hematit-36-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylTipyKterá žena by neměla ráda bižuterii. Vhodně vybraný náramek dokáže doplnit outfit nebo ho ozvláštnit, dodat tu pomyslnou třešničku na dortu. Navíc vám pomůže vyjádřit vaši povahu nebo třeba i aktuální náladu. A právě na výrobu takových náramků se specializuje malá rodinná firma Haroka. Z koníčku se zrodila firma Vše vlastně vzniklo zálibou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares