Tereza Rays, známá spíše jako Electric Lady, před nějakou dobou oznámila hudební scéně svůj aktuální hudební projekt. Je jím projekt Trilogie, který, jak už název napovídá, sestává ze tří částí. První dva – Rebelia a Politica – již jsou na světě. Poslední a zakončující část projektu – Influenza – si fanoušci Electric Lady budou moci poslechnout již v lednu roku 2021.

Trilogie s prvky autobiografie

Práce na Trilogii bylo opravdu mnoho. Samotné natáčení zabralo 9 dní, kterým předcházelo 17 měsíců příprav. Pro ten nejlepší výsledek bylo třeba vše dokonale napsat, zaranžovat, nahrát a natočit. Jedna píseň dokonce svou aranž změnila šestkrát, než dosáhla své konečné podoby. Je tedy vidět, že si Tereza Rays na Trilogii dala vskutku záležet a výsledek opravdu stojí za to. Co se obsahové stránky týče, jde o skladby vesměs v rock – dance alternative žánru, které se zaobírají aktuálními světovými tématy. Právě proto si jednotlivé klipy vysloužily názvy Rebelia, Politica a Influenza. Jde však také o příběh z Terezina života spojený s obavami z budoucnosti.

Velký projekt s velkým dosahem

Vedle toho, že v lednu vyjde klip Influenza, dojde také k vydání DVD. Na obzoru je i velká tour Trilogy, na níž bude Tereza spolupracovat s Českým národním symfonickým orchestrem a do které se jako host zapojí i Pepa Vojtek. Právě Pepu Vojtka jste mohli vidět v klipu Politica, na jehož natáčení se také podílel. Přesné informace ke konání a průběhu turné ještě sice nejsou dostupné, je ale jisté, že to bude velké a rozhodně to bude stát za to.

Aby vám vydání posledního klipu neušlo, sledujte speciální YouTube kanál Trilogie, kde můžete najít všechny dosud vydané klipy i záběry z natáčení. Novinky a aktuality ze zákulisí Electric Lady se dozvíte i na jejích oficiálních stránkách.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/TEREZA-RAYS-ELECTRIC-LADY_-POLITICA-TRILOGY-2020-1024x495.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/TEREZA-RAYS-ELECTRIC-LADY_-POLITICA-TRILOGY-2020-150x150.pngPR-leadersKulturaTereza Rays, známá spíše jako Electric Lady, před nějakou dobou oznámila hudební scéně svůj aktuální hudební projekt. Je jím projekt Trilogie, který, jak už název napovídá, sestává ze tří částí. První dva - Rebelia a Politica - již jsou na světě. Poslední a zakončující část projektu - Influenza -...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares