Pokud máte velkou zahradu a malé děti, můžete si dovolit na ni umístit dětské hřiště. Děti hřiště milují, a když budete mít jedno přímo na zahradě, snadno se stane, že se vyřádí venku a nebudou trávit tolik času zavření doma před televizí či počítačem. A který rodič by o takový program pro své děti nestál?

Fantazii se meze nekladou

Základním stavebním kamenem bude velikost vašeho pozemku, od toho se totiž odvíjí, jak velké hřiště můžete svému potomkovi pořídit. Na malou zahradu stačí pořídit pískoviště, nejlépe s možností zakrytí, aby se na písek nemohly dostat toulavé kočky nebo do něj zbytečně nepršelo. Pískoviště děti milují, rády se ušpiní a hry v písku jim také umožní tvořit, nebo, zejména v případě mladších dětí, bořit. Se skluzavkou pro děti také nikdy nesáhnete vedle. Její délku navolte podle věku dítěte i rozměrů pozemku, kde bude umístěná. Nejčastěji se setkáte se skluzavkami od 1 do 5 metrů.

Nekonečná zábava

Na větší zahradu si můžete dovolit umístit komplexnější hřiště. Takové, které se skládá z několika herních prvků. Prodejce dětských hřišť HonzíkůvHrad.cz se právě na takováto hřiště zaměřuje. Má velký výběr hřišť, všechny certifikována podle bezpečnostní normy ČSN EN 71. A pokud by vám náhodou jejich výběr hřišť nestačil, můžete využít nabídek přídavných modulů a vytvořit hřiště přesně podle svých představ. Navíc všechny produkty mají skladem, pokud tedy navštívíte showroom, můžete si vše prohlédnout na vlastní oči. Jedním z nejoblíbenějších hřišť jsou dětská zahradní hřiště Jungle Gym. Největší výhodou u nich je to, že si z jejich širokého výběru můžete vybrat přesně to pravé pro svého potomka, ať už má nejraději houpačky, skluzavku či lezeckou stěnu. Po zakoupení si hřiště snadno sestavíte sami. Díky montážní krabici a jednoduchému návodu to pro vás nebude představovat žádný problém. Pokud byste si však ohledně montáže přesto nevěřili, můžete si nechat hřiště nainstalovat odborníky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2536.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2536-150x150.jpgPR-leadersBydleníPokud máte velkou zahradu a malé děti, můžete si dovolit na ni umístit dětské hřiště. Děti hřiště milují, a když budete mít jedno přímo na zahradě, snadno se stane, že se vyřádí venku a nebudou trávit tolik času zavření doma před televizí či počítačem. A který rodič by o...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku