Každá žena chce během nadcházejícího jara vypadat co nejlépe. Proto je vhodné se seznámit s nejlepšími stylizacemi, a také způsoby, jak sestavit oblečení během jarní sezóny.

Klasický třenčkot

Mezi nejlepší stylizace pro jaro patří kompozice využívající klasický trenčkot. V tomto případě se vyplatí zvolit kabát, který je zcela přiléhavý k tělu. Navíc může být vybaven atraktivním límcem. Na jaro se nejlépe hodí trenčkoty v univerzálních barvách, jako je béžová nebo pastelová. Vyplatí se je sladit se správnou obuví. Mezi doporučené modely patří například mokasíny a polobotky. Jejich široký sortiment je k dispozici na webových stránkách, které najdete na adrese: https://wojas.cz/obuv-zeny-polobotky.

Elegantní kostýmky

Kostýmky s elegantním charakterem budou v nadcházejícím jaru velmi módní, proto se vyplatí vybavit se tímto mimořádně univerzálním prvkem dámského šatníku. Vyberte si model kostýmku v poměrně výrazných barvách, jako je například trávově zelená nebo pastelově růžová. Ideální však bude také kostýmek v univerzální bílé barvě. Ke kostýmku zvolte vhodné doplňky, například klasickou kabelku a sandály na podpatku.

Stylový kardigan

Při jarním osvěžení šatníku nezapomeňte na oblečení, jako jsou stylové kardigany, které se v tomto případě skvěle hodí. Nejlepší volbou je nápadný kardigan ve stylu padesátých let, který okouzlí svým jedinečným vzhledem. Lehké a poměrně krátké svetry dokonale padnou ženské postavě a zdůrazní její přednosti. Díky tomu bude každá žena na jaře vypadat dokonale. Kromě svetrů ve stylu padesátých let můžete zvolit také modely s něco silnější vazbou a o jednotných barvách. Lze je kombinovat například s tužkovými sukněmi nebo elegantními kalhotami s vysokým pasem.

Antické šaty

Hitem letošního jara budou také šaty v antickém stylu, které vypadají skvěle. Obvykle se jedná o asymetrické modely, které odhalují ramena a díky šerpě dokonale zdůrazňují pas. Opticky zeštíhlují postavu, což je pro mnohé ženy další výhodou jejich výběru. Takové šaty jsou ideální pro večerní vycházky a také jiné zvláštní příležitosti.

Pletené topy

Ve Vašem jarním šatníku se vyplatí mít také pletené topy, které jsou velmi univerzálním prvkem oblečení a lze je kombinovat s mnoha různými druhy oblečení. Topy jsou vyrobené z pleteniny a jsou háčkované. Díky tomu je jejich charakter jedinečný. Topy mohou být v různých vzorech a barvách, takže je můžete snadno kombinovat s ostatními prvky ve Vašem šatníku. Topy vypadají skvěle v kombinaci s klasickými džínami a lehkými svetry.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/stylish-blonde-choosing-shoes-while-sitting-floor-side-view-lot-womens-shoes-floor-choice-stylish-shoes-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/stylish-blonde-choosing-shoes-while-sitting-floor-side-view-lot-womens-shoes-floor-choice-stylish-shoes-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylKaždá žena chce během nadcházejícího jara vypadat co nejlépe. Proto je vhodné se seznámit s nejlepšími stylizacemi, a také způsoby, jak sestavit oblečení během jarní sezóny. Klasický třenčkot Mezi nejlepší stylizace pro jaro patří kompozice využívající klasický trenčkot. V tomto případě se vyplatí zvolit kabát, který je zcela přiléhavý k tělu....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku