Stres půjde tentokrát stranou, užijete si svou letní dovolenou na maximum. Všechny formality totiž můžete vyřešit online a týká se to i otázky spojené s parkingem. Vyplníte krátký formulář, v němž uvedete kontakty a také dobu, po kterou chcete hlídat váš vůz.

Zvolíte si i mezi tím, zda chcete garážové stání nebo vám postačí místo venku. Jde jen o základní osobní údaje, takže vše půjde od A do Z naprosto hladce. A po rezervaci už stačí vlastně jen jediná věc. Dorazit s vaším autem na místo v domluvenou hodinu, nic víc už není třeba. Dlouhé telefonáty patří spíše do pracovního procesu, že?

Počet volných míst je pravidelně aktualizován

Máte zájem o parkování na letišti? Jistě vás potom bude zajímat, kolik volných parkovacích míst ještě zbývá v základní nabídce. Rezervační stránka vždy upozorní na počet parkovacích stání, která jsou stále k dispozici, budete proto mít maximální přehled o situaci. Když dojedete na místo, je už všechno naprosto snadné.

Odevzdáte klíče a můžete se vydat na letiště, odkud se přesunete za exotikou nebo třeba na neméně prosluněný jih Evropy. Po návratu klíče počkají v boxu, který si jednoduše otevřete. A cesta domů už čeká! Bezkontaktní odbavení je v dnešní době prioritou. A ve finále to tak bude i podstatně rychlejší.

Otázku zabezpečení nelze nijak podcenit

Nejen kamery, ale i ostraha, která je připravena kdykoliv zasáhnout. Přesně tak je postaráno o bezpečnost parkoviště, kde můžete mít i svůj vůz. Pokud vás zajímají konkrétní podrobnosti, stačí si prohlédnout ceník. Přehledný systém, v němž nečekají žádná překvapení nebo zdržení, kvůli němuž by došlo ke komplikacím s dovolenou. Objednat si můžete například i mytí auta, takže na zpáteční cestu bude skutečně nablýskané.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/svetdnes.cz_smileparking_uvodni.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/svetdnes.cz_smileparking_uvodni-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníStres půjde tentokrát stranou, užijete si svou letní dovolenou na maximum. Všechny formality totiž můžete vyřešit online a týká se to i otázky spojené s parkingem. Vyplníte krátký formulář, v němž uvedete kontakty a také dobu, po kterou chcete hlídat váš vůz. Zvolíte si i mezi tím, zda chcete garážové stání nebo...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku