Rádi byste si pořídili vířivku a chcete ji používat celoročně? Pak nezáleží pouze na samotném modelu, ale i na jejím umístění. Určitě vás potěší, že ji nemusíte mít ve své koupelně, ale třeba jen v zimní zahradě. Pak ji i během chladnějších měsíců roku snadno vyhřejete na příjemných 30 až 40 stupňů. Kvalitu jejího provedení však rozhodně nezanedbejte, protože špatná konstrukce vede k velkým tepelným ztrátám a neposkytuje takový komfort pro relaxaci, jaký byste mohli očekávat. Nesnažte se při nákupu nafukovací vířivky zbytečně ušetřit. Na druhou stranu ale nemusíte sahat ani po tom nejdražším modelu, abyste byli spokojeni.

Nafukovací vířivka nejen na letní měsíce

Vířivka je na rozdíl od bazénu skvělým nástrojem relaxace. Zatímco bazén musíte zastřešit, abyste si prodloužili koupací sezónu, vířivku stačí správně vybrat. Voda v ní se ohřívá, což znamená, že ji komfortně můžete používat už teď v dubnu. Ohřev vody samozřejmě není zadarmo, a co se týká provozu, je vířivka náročnější než bazén. Nevyužíváte ji však každý den a ty chvilky relaxace za to rozhodně stojí. Kvalitní nafukovací vířivka zvládá bez problémů fungovat od dubna až třeba do listopadu – záleží na tom, jak rychle nastoupí první mrazy. Pak ji stačí ze zahrady přesunout třeba do zimní zahrady nebo někam jinam do interiéru a dál si užívat skvělé relaxace, nebo ji zazimovat a začít využívat zase během jarních měsíců.

Jaké přednosti skrývá vířivka nafukovací MSpa

Moderní vířivka nafukovací značky MSpa vás přesvědčí svou prvotřídní kvalitou. Na webových stránkách prodejce Hanscraft na vás čeká bohatý výběr z více než desítky produktů. Ty zaujmou nejen moderním zpracováním, ale také tichým provozem, dostatečným počtem masážních trysek a dalšími skvělými vychytávkami. Ty nejnáročnější modely vířivek mají ve výbavě třeba vestavěnou dezinfekci vody nebo odstupňovanou intenzitu masáže. Dobrou službu vykoná také autonomní ohřev vody, kdy sami nemusíte kontrolovat její teplotu. Vířivku si nejlépe vyberete osobně, proto navštivte jeden ze showroomů prodejce Hanscraft (buď v Čestlicích, nebo v Liberci), kde vám s její koupí poradí odborný personál.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/000ALPINE_M-009LS-LITE-12-1024x977.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/000ALPINE_M-009LS-LITE-12-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníRádi byste si pořídili vířivku a chcete ji používat celoročně? Pak nezáleží pouze na samotném modelu, ale i na jejím umístění. Určitě vás potěší, že ji nemusíte mít ve své koupelně, ale třeba jen v zimní zahradě. Pak ji i během chladnějších měsíců roku snadno vyhřejete na příjemných 30...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares