Rádi bychom Vám představili Paintball Prague v Praze, který je plný zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Paintball Prague se nachází v Praze, jakmile pojedete v Radotíně kolem velké stíhačky MIG21, tak jste na správném místě. Pražská Paintball Prague Arena nabízí ty nejlepší paintball hřiště v Praze a je jich dohromady 5. Máme dva areály přímo naproti sobě . V prvním areálu (A) máte možnost vyzkoušet si Vietnam field, který Paintball Prague odstartoval. Na tomto hřišti je možné i večerní hraní. Kdo by nechtěl zahrát si na snipera z dvoupatrové věže nebo dobývat věž s neomezenými životy, tato hra se nazývá Zombies, je to velice akční scénář, jelikož zombíci jsou nezastavitelní a nesmrtelní. Zajímají Vás i ostatní scénáře a hřiště ? Rádi Vám je představíme.

V druhém areálu B máte možnost si zahrát na území vojenské základny nazývané Military field, zde naleznete Obrněný transportér GAZ BRDM-2, V3S transportér, letadlo Messerschmitt, zákopy, nedobytný bunkr se střílnami a spoustu zajímavých míst na výherní strategii.

Rádi byste si vyzkoušeli hřiště kde hrají závody paintballový profíci? Jestli ano, tak v areálu
B máme paintball hřiště jménem Sport field. U nás máte jedinečnou možnost si tuto
atmosféru závodů i zažít. Paintball Praha pořádá profesionální tréninky, a především Paintball league, kde soutěží jak kategorie profíků, tak nadšených amatérů. Není nic jednoduššího než se přihlásit. No a pokud si na to netroufáte, je ještě možnost, jak si paintball v našem Paintball Prague vyzkoušet. Dokonce dost levně a nezávazně. Veřejná hra! Přijdete, hrajete!

POZOR POZOR! Znáte hru Call of Duty? Pokud ano, tak si myslím, že toto je něco pro Vás. Začínáme v areálu B stavět nové paintball hřiště do podoby Nuke Town, o něco takového nemůžete přijít. Pokud Vám nevychází počasí nebo nechcete být od barvy a bahna, nezoufejte. U nás máme totiž i vnitřní hřiště, s nafukovacími překážkami a neomezenými kuličkami reball. Máte rádi Robina Hooda a chcete si zkusit do někoho vystřelit šípem? tak přímo u nás můžete a nebojte, je to bezpečné.

Rozlučky se svobodou

Troufáme si říct, že v Paintball Prague Praha je rozlučka se svobodou jedna z nejlepších v Praze. I mimo paintballu tu je spousta využití jak potrápit svého kamaráda. Jedná se o Action park aktivity. Jak udělat kamarádovi opravdovou rozlučku se svobodou, na kterou rozhodně nikdy nezapomene? Povíme Vám to.
Můžete na ženicha nastražit fake bungee jumping, pověsit ho na obrovské šipky a kopat do něj míči, poslat na něj trhacího psa a hlavně postřílet ho v paintball hřišti. Pro takové případy tu máme scénář jménem rabbit hunt – v této chvíli máte jedinečnou možnost mu doslova vyprášit kožich. No nezní to zajímavě?

Junior Paintball

Paintball není pouze pro dospělé, ale je i pro děti. Jestli sháníte program pro svou třídu, sportovní tým, dětské oslavy tak u nás chybu neuděláte. Nebojte se, na děti jsme připraveni jak s oblečením (rukavice, overall, maska), tak i se zbraněmi – zmírňujeme úsťovou rychlost a tím pádem zásahy nejsou tak rázné. O děti se stará zkušený, přátelský organizátor, který na mladé hráče dohlíží a dělá pro ně to co jim na očích vidí.

Teambuilding

Paintball je skvělá aktivita na stmelení týmu, tak i na případnou pomstu. Na vše jsme připraveni speciálními scénáři, které Vás rozhodně nudit nebudou. Jste vedoucí týmu? Tak jste Terminátor a Váš úkol je zabít všechny vaše zaměstnance s dvěma zbraněmi, zemřete pouze při zásahu do hlavy. Napoleonské války, pokud máte rádi bolest a chcete někoho trefit, tak toto je přímo pro Vás. Výstřel, krok dopředu a už je jen na Vás jak dlouho to vydržíte. Capture the Flag je úžasný scénář na strategii a domluvu týmu, cíl je jednoduchý – získat vlajku.

Po vyčerpávajícím paintballu můžete u nás den zakončit v chill zoně, kde si můžete ugrilovat maso od našeho řezníka, natáhnout se na lehátka, pít pivo, poslouchat hudbu, probírat hru a do toho si můžete zaházet sekerou, nožem a shurikenem (ninja hvězdice) na terč.

Připravte se na točené pivo, míchané drinky, spoustu zábavy, bolesti, hudby a nezapomenutelných zážitků! Už pomalu začínáme v Paintball Praha.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/hriste-military_sportfield.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/hriste-military_sportfield-150x150.jpegPR-leadersCestováníTipyRádi bychom Vám představili Paintball Prague v Praze, který je plný zábavy a nezapomenutelných zážitků. Paintball Prague se nachází v Praze, jakmile pojedete v Radotíně kolem velké stíhačky MIG21, tak jste na správném místě. Pražská Paintball Prague Arena nabízí ty nejlepší paintball hřiště v Praze a je jich dohromady 5....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku