Věci denní potřeby na sobě brzy nesou známky pravidelného používání, a to i tehdy, pokud se o ně vhodně staráte. Zkrátka není tak úplně od věci je jednou za čas pořádně očistit a vrátit je tak co nejvíce do stavu, kdy byly jako nové. Jednou z možností, jak dosáhnout hloubkového čištění šetrně a bez použití chemických přípravků, je čištění za pomoci páry. Díky jejím sterilizačním schopnostem se při tomto čištění zbavíte nečistot i bakterií, což se vám může hodit při čištění interiérů vozidel nebo třeba i kanceláří a čekáren.

Parní čištění i pro vaše auto

Čištění párou je vhodné i pro váš automobil. Dokáže očistit jakýkoliv povrch vašeho auta – interiér, karoserii, podvozek i motor, a to včetně tepování sedadel nebo čištění klimatizace. Parní čištění vás díky svým dezinfekčním schopnostem vedle nečistot zbaví i nepříjemného zápachu, jelikož spolehlivě ničí bakterie, roztoče a plísně. V interiéru auta, v klimatizaci nebo například v potazích sedadel se množí bakterie, které způsobují nepříjemný zápach. Běžně používané vůně do auta pak tento zápach pouze překryjí, ale neodstraní jeho příčinu, což právě parní čištění hravě dokáže. V průběhu koronavirové krize jistě oceníte i použití ozonového generátoru při čištění interiéru, který za pomoci ozonu účinně eliminuje všechny virové hrozby, včetně viru COVID-19.

Auto jako nové za pár minut

Běžné používání auta způsobí na jeho karoserii mimo jiné i mikroskopické škrábance, v nichž se usazuje prach, který nelze snadno vymýt ani při mytí v automyčce. Parní čištění spolehlivě odstraní i hluboko usazené nečistoty z povrchu automobilu i jeho interiéru, a tak vašemu vozu dodá jeho původní vzhled. Pomocí páry se hravě zbavíte špíny, mastnoty, zbytků lepidla, odolných skvrn, zaschlých žvýkaček a všech možných organických i anorganických nečistot. Za parním čištěním ani nemusíte nikam jezdit, nejmodernější agregát na parní čištění – Optima Steamer – je totiž přenosný a ke svému provozu potřebuje pouze elektrickou zásuvku. Můžete si tak objednat mobilní parní čištění přímo k vám domů, a to kdekoliv po Praze a jejím okolí do 15 km.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/parnimyti.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/parnimyti-150x150.pngPR-leadersAuto-motoVěci denní potřeby na sobě brzy nesou známky pravidelného používání, a to i tehdy, pokud se o ně vhodně staráte. Zkrátka není tak úplně od věci je jednou za čas pořádně očistit a vrátit je tak co nejvíce do stavu, kdy byly jako nové. Jednou z možností, jak dosáhnout hloubkového...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares