Plánování nejrůznějších akcí je obvykle dlouhodobou záležitostí, zejména akce venkovního charakteru jsou velmi závislé na počasí, které se ale jen velmi těžko dopředu plánuje. Proto mnoho firem a organizátorů volí jako formu zastřešení na svých akcí právě párty stany. Tato ekonomicky výhodná a mobilní řešení jsou velmi oblíbeným řešením a nabízí mnohostranné využití. Řešíte právě nyní kalendář akcí pro příští rok a lámete si hlavu s ideálním řešením, jak zajistit i případnou mokrou variantu, tedy pojistit si tak případné špatné počasí? Párty stany pronájem jsou pro vás jasná volba.

Nafukovací atrakce jako záruka zábavy

Na akcích nejrůznějšího typu, u těch primárně určených dospělým je často velkým tématem, jak zabavit i děti, které jsou často doprovodem svých rodičů a ti uvítají možnost své ratolesti zabavit. Pokud totiž existuje možnost zábavy i pro děti, přijdou i rodiče, kteří by jinak na akci nepřišli. Organizátoři akcí proto často vymýšlejí, jak tyto dvě skupiny zabavit současně za minimální náklady. Volba zejména u venkovních akcí padá na pronájem nafukovacích atrakcí, které jsou zárukou zábavy nejmenších na dlouhé hodiny. Spolu s párty stany může být skvělou volbou doplnění právě o nafukovací atrakce. Jejich snadná a rychlá instalace a demontáž jsou jednou z hlavních výhod.

Nafukovací atrakce ale mohou být i skvělou zábavou pro dospělé a oživit tak například firemní akci či teambuilding. I vaši zaměstnanci by si možná rádi zahráli gladiátorské hry či nafukovací vodní fotbal.

Svatby a oslavy

I v případě svateb a jiných oslav jsou párty stany vhodným řešením, jak si pojistit úspěch akce i za nepřízně počasí. Některé akce také nesnesou odklad do té části roku, kdy je počasí a teploty přívětivější. Zde je řešením, párty stan či párty stany doplněné o vytápění. Mobilní topná tělesa zajistí teplotní komfort i v chladnějších dnech a vše bude pěkně pod střechou.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/party-stany-akce-1024x768.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/party-stany-akce-150x150.jpegPR-leadersEkonomikaZahradaPlánování nejrůznějších akcí je obvykle dlouhodobou záležitostí, zejména akce venkovního charakteru jsou velmi závislé na počasí, které se ale jen velmi těžko dopředu plánuje. Proto mnoho firem a organizátorů volí jako formu zastřešení na svých akcí právě párty stany. Tato ekonomicky výhodná a mobilní řešení jsou velmi oblíbeným řešením...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares