Každý větší nákup, při kterém využíváte své auto, je pro vás tak trochu noční můrou, protože se vám tašky v kufru auta přesýpají ze strany na stranu a nezřídka kdy dokonce opouští jednotlivé kusy nákupu tašky úplně? Těmto i jiným podobným pohromám je relativně snadné učinit přítrž. Řešení je totiž snadné a dostupné, stačí si pořídit příslušenství do auta, které zamezí nechtěnému pohybu nákladu v kufru, a navíc zpřehlední vše, co do něj uložíte. Organizér do kufru auta je ideálním řešením.

Když kufr nestačí

Když kufr osobního vozu nestačí, pomohou auta typu dodávka či auto nákladní. I zde často nastává problém, jak náklad ve voze upevnit, aby nedošlo k ohrožení bezpečí a poškození nákladu. K zajištění nákladu na auto mohou být využity nákladní klíny či popruhy, obě varianty zabezpečení spolehlivě udrží náklad na svém místě a každá se hodí pro jiný druhu nákladu. Někdy je ideální použít oba typy jištění a zajistit tak maximální zabezpečení.

Tip na dárek pro každého řidiče

Organizér do kufru auta i jiné příslušenství do auta může být skvělým tipem na vánoční dárek. Nepořádek v autě je věčným tématem a organizér je elegantním a funkčním řešením pro každý typ auta. Ocení ho i chalupáři a víkendoví řidiči, kteří se pravidelně přemisťují z města na své chaty a chalupy a umístit do kufru vše tak, aby i při příjezdu do cílové destinace bylo vše v pořádku a na svém místě, je pro ně až nadlidský úkol.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/stayhold_wedge_kliny_14_638x452.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/stayhold_wedge_kliny_14_638x452-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoKaždý větší nákup, při kterém využíváte své auto, je pro vás tak trochu noční můrou, protože se vám tašky v kufru auta přesýpají ze strany na stranu a nezřídka kdy dokonce opouští jednotlivé kusy nákupu tašky úplně? Těmto i jiným podobným pohromám je relativně snadné učinit přítrž. Řešení je...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku