Řešíte pro svůj domek či chalupu vodohospodářský projekt? Ať už se jedná o ČOV – čistírnu odpadních vod, retenční nádrž, dešťovou či kanalizační přípojku, máme pro vás dobrou zprávu. Vzhledem k tomu, jak náročný proces získání a realizace takového projektu je, bude se vám hodit spolehlivý partner. Firma ZAKRA, která působí po celé České republice, na trhu prakticky nemá konkurenci. Jako jediná totiž dokáže zpracovat projektovou dokumentaci, hydrogeologický posudek a zároveň zařídit povolení úřadů.

Chcete-li vědět více, mrkněte na stránky ZAKRA a požádejte o poradenství zdarma. Během krátké doby se vám ozve pracovník, který s vámi probere veškeré detaily vašeho objektu a zamýšleného projektu. Zodpoví vaše dotazy a ozřejmí nejasnosti. Pokud se shodnete, může pro vás firma následně zpracovat projektovou dokumentaci, získat posudek hydrogeologa i povolení úřadů. Vám tak nezbude žádná starost!

Jste stále na vážkách? Nevadí. Projděte si jejich blog, kde se dozvíte mnoho užitečných rad a souvislostí, které se vám budou hodit, ať už využijete nabídky ZAKRY nebo si to celé budete chtít udělat na vlastní pěst.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/COV_cistirna_projekt.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/COV_cistirna_projekt-150x150.jpgPR-leadersBydleníŘešíte pro svůj domek či chalupu vodohospodářský projekt? Ať už se jedná o ČOV – čistírnu odpadních vod, retenční nádrž, dešťovou či kanalizační přípojku, máme pro vás dobrou zprávu. Vzhledem k tomu, jak náročný proces získání a realizace takového projektu je, bude se vám hodit spolehlivý partner. Firma ZAKRA, která...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares