Až se budete rozhodovat,

  1. zda vyrazit na dovolenou k moři tradičně (autem, autobusem, letadlem se dopravit do nějaké destinace, v ní se ubytovat, ráno vyrazit na pláž, tam si užívat slunečních lázní a vodních radovánek, večer se vracet do hotelu)
  2. zda dát přednost plavbě lodí MSC (mít ubytování na lodi, být obklopeni nekonečnými vodami a poznávat svět prostřednictvím plavby na moři),

zvolte pro tentokrát druhou variantu. Určitě nebudete litovat. Plavby lodí MSC totiž nabízejí neuvěřitelné možnosti a zážitky.

Plavby lodí – bezpočet možností

Díky dovolené plavbou lodí můžete poznat prakticky celý svět s jeho nespočetnými různorodými destinacemi. Pokud jde o ty hlavní, pak jsou to zejména plavby po Středozemním moři a plavby po Karibiku. Nabízejí se samozřejmě i další plavby lodí na moři – například plavby severní Evropou, plavby Jižní Afrikou, plavby severní Asií a další plavby lodí.

Pro nevšední zážitky zvolte plavby lodí MSC

Pojďme si teď některé plavby lodí na moři a ubytování na lodi přiblížit. Hledáte-li nevšední zážitek bez ohledu na roční období, zvolte si plavbu lodí MSC na lodi MSC Bellissima. Ta sice vypluje na moře poprvé až na jaře 2019, ale svou inovativní technologií „MSC for Me“ (MSC pro mě) si klade za cíl propojit hosty lodi s ostatními pasažéry, posádkou a lodí samotnou, čímž slibuje naprosto dokonalý zážitek. Tuto a další lodě, které se vydávají na plavby po Středozemním moři, na plavby po Karibiku a na plavby prakticky po celém světě, můžete podrobně prozkoumat na stránkách pttours.cz.

Před plavbou lodí si dejte do pořádku své doklady

Než se budete moci vydat na plavbu po moři a užít si tak báječnou dovolenou plavbu lodí budete se muset rozhodnout, na jakou plavbu po moři se chcete vydat. Zda upřednostníte plavbu lodí po Středozemním moři, nebo třeba plavbu Karibikem. Specialisté pttours.cz pro vás vyberou tu nejlepší dostupnou kajutu na lodi. Abyste mohli podniknout plavbu lodí, budete se muset dopravit do přístavu a zabalit si vše potřebné na cestu. Nezapomeňte, že musíte vlastnit cestovní pas platný minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby po Karibiku je nutný strojově čitelný pas.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/l-odyssey_horni_baluba.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/l-odyssey_horni_baluba-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníAž se budete rozhodovat, zda vyrazit na dovolenou k moři tradičně (autem, autobusem, letadlem se dopravit do nějaké destinace, v ní se ubytovat, ráno vyrazit na pláž, tam si užívat slunečních lázní a vodních radovánek, večer se vracet do hotelu) zda dát přednost plavbě lodí MSC (mít...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku