Která společnost by ráda nenašla způsob, jak si pomoci při výrobě? Ideálně takový, který ji usnadní, urychlí, zefektivní, zpřesní… Právě takové vychytávky umí různé technologie od společnosti CANMET, s nimiž je zpracování plechu naprostou hračkou.

Poptávané řezací lasery

K velmi oblíbeným a žádaným patří řezací lasery. Laserové řezání je tavná technologie dělení, při které se materiál místně roztaví a odstraní proudem asistenčního plynu. Tato flexibilní technologie má téměř neomezené možnosti při řezání tvarů s vysokou přesností a kvalitou řezu.

Řezací laser neboli laserový paprsek z FIBER pevnolátkového zdroje je na čočku přenesen s vysokou energetickou účinností optickým kabelem. Bezpečně a efektivně zpracuje i vysoko reflexní materiály, jako měď, speciální ocel nebo mosaz.

Investice do tvářecích strojů nebo ohraňovacího lisu

Víte, co umí tvářecí stroje? U vzduchotechnických potrubí a rour se používá Snaplock, stojatý lem a Pittsburgh. Tyhle šikovné stroje umí vyrobit vzduchotechnické součásti se všemi třemi typy lemů a dle potřeby je také finálně zakroužit a uzavřít. Na dalších strojích je možné profesionálně vyrábět hranatá potrubí.

Druhým typem jsou kompaktní a všestranné falcovací stroje, jež jsou připraveny pro všechny aplikace a režimy provozu.

Ohraňovací lis se používá při vzduchovém ohýbání, kdy velikost úhlu ohybu závislá na hloubce průniku razníku do matrice. Postupným ohýbáním se vyrábí požadované tvary profilů. Při kombinaci pozitivních a negativních ohybů je nutné otáčet s výrobkem.

Maximální tloušťka ohýbaného materiálu je závislá na pevnosti materiálu, délce ohybu, použitých nástrojích a maximální lisovací síle daného lisu.

Podívejte se na kompletní nabídku technologií na canmet.eu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/04/laser-2819138_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/04/laser-2819138_960_720-150x150.jpgsvet zenyTipyohraňovací lisy,podnikání,řezací lasery,stroje na zpracování plechu,technologie,tvářecí stroje,zpracování plechuKterá společnost by ráda nenašla způsob, jak si pomoci při výrobě? Ideálně takový, který ji usnadní, urychlí, zefektivní, zpřesní… Právě takové vychytávky umí různé technologie od společnosti CANMET, s nimiž je zpracování plechu naprostou hračkou. Poptávané řezací lasery K velmi oblíbeným a žádaným patří řezací lasery. Laserové řezání je tavná technologie dělení, při...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku