Podlahové lišty nesmí chybět v žádném interiéru. Jejich vhodným výběrem jen podtrhnete krásu a eleganci nově položené podlahy. Víme, že právě dokončovací práce jsou velice důležité. Proto nabízíme přechodové lišty, schodové lišty a ukončovací lišty v mnoha druzích a barevných kombinacích, aby si každý našel to, co přesně vyhovuje jeho představám. Výrobci, kteří nám dodávají své zboží, patří mezi renomované evropské společnosti. Proto v našem sortimentu najdete ty nejkvalitnější produkty, vyhovující náročným standardům. Díky bohatě zásobenému skladu obdržíte zboží velice rychle.

Vyberte si správný odstín lišty

Podlahové profily a interiérové lišty nabízíme v mnoha odstínech eloxovaného hliníku, ale i takové, které jsou díky fólii s imitací dřeva prakticky k nerozeznání od toho skutečného. Specializujeme se i na lišty z PVC, zákazníkům dodáváme i soklové profily a další podobně zaměřené zboží. Naše společnost PROFIL Team vznikla v roce 2003 a od té doby svůj sortiment neustále rozšiřujeme.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/hardwood-923596_1920-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/hardwood-923596_1920-150x150.jpgPR-leadersBydleníPodlahové lišty nesmí chybět v žádném interiéru. Jejich vhodným výběrem jen podtrhnete krásu a eleganci nově položené podlahy. Víme, že právě dokončovací práce jsou velice důležité. Proto nabízíme přechodové lišty, schodové lišty a ukončovací lišty v mnoha druzích a barevných kombinacích, aby si každý našel to, co přesně vyhovuje jeho představám....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares