Možná už dobře víte, že většina vodiček na akné nezabírá. To, protože vodičky mohou být řešení při ojedinělém občasném pupínku, ale u větších problémů s akné už bojujeme s něčím odlišným. Jde o hloubkové zanícení, je to zkrátka onemocnění pokožky. A jako takové by mělo být léčeno s pomocí způsobilého doktora.

Co říkají odborníci

Pokud budete konzultovat akné s dermatologem, může vám poradit hned několik ošetření a postupů. Pro léčbu akné se využívá například mezoterapie (aplikace léčebných sér do pokožky), ultrazvukové čištění, chemický peeling a především pak laser.

Léčba akné laserem má velké úspěchy

Všechny tyto postupy jsou účinné. Laser je však ve většině případů nejspolehlivější a nejrychlejší. Má řadu efektů:

  • pokožka se čistí a zbavuje choroboplodných mikroorganismů,
  • mizí záněty pod pokožkou,
  • zužují se póry,
  • normalizuje se krevní oběh a činnost mazových žláz,
  • obnovují se metabolické procesy v kůži.

Díky tomu se výrazně snižuje výskyt akné. Pleť se celkově obnovuje a ozdravuje, získává větší pružnost a pevnost, je hladká a čistá.

Na laseru je báječné i to, že vás zbaví i malých jizviček, které po sobě pupínky často zanechávají.

Je léčba akné laserem vhodná pro každého?

V zásadě ano, laser je bezpečný a vhodný téměř pro každého. Někdy však problém s pupínky efektivněji řeší jiné postupy, nejlepší léčba se stanovuje individuálně.

Výběr nejvhodnější léčby vám může ušetřit mnoho peněz i zklamání. Obraťte se například na estetickou kliniku Altos v Praze. Zkušený dermatolog vás prohlédne a jasně poví, zda je pro vás nejvhodnější léčba akné laserem nebo jestli budou lépe fungovat jiné procedury.

Vše je nezávazné, je jen na vás, zda se rozhodnete některý zákrok také podstoupit. Nádherný pocit ze zdravé pokožky za to však stojí. Tak se zbavte nepříjemných pupínků jednou pro vždy a objednejte se na vyšetření v estetické klinice Altos.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/akne-altos.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/akne-altos-150x150.jpgPR-leadersZdravíMožná už dobře víte, že většina vodiček na akné nezabírá. To, protože vodičky mohou být řešení při ojedinělém občasném pupínku, ale u větších problémů s akné už bojujeme s něčím odlišným. Jde o hloubkové zanícení, je to zkrátka onemocnění pokožky. A jako takové by mělo být léčeno s pomocí...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku