V dnešní době, kdy je zdravý životní styl tématem mnoha článků i celých knih se většina z nás zamýšlí nad tím, zda i my žijeme zdravě. Počítáme kalorie, porovnáváme se s celebritami a jejich dokonalými křivkami a často zapomínáme poslouchat své tělo a vnímat jeho signály. Jsou to častěji ženy, které životní styl a jeho dopady na své tělo řeší, muži velmi často začnou řešit až příčiny nějakých problémů. A tady často narazí na tolik nenáviděné téma – problémy s erekcí. Strašák, který je noční můrou snad většiny mužů však nezřídka kdy nemusí znamenat konec intimního života, jak by se možná skeptikovi na první pohled mohlo zdát.

Nebát se začít problém řešit

Erekce je ovlivňována nejen zmíněným životním stylem, ale také psychikou a muži se tak snadno dostanou do tzv. začarovaného kruhu, když dojde k prvnímu selhání. Téma se stává často ve vztahu tabu místo toho, aby se začalo řešit. Návštěvou urologa by to určitě mělo začít, pokud ale není lékařem odhalena nějaká vážná funkční indispozice či přímo erektilní dysfunkce, je třeba přizpůsobit právě životní styl a to včetně péče o psychické zdraví a pohodu.

Potravinové doplňky, které mohou pomoci

Existuje celá řada potravinových doplňků, které díky svému složení mohou významně pomoci a podpora erekce se skutečně dostaví. Důvěřuj, ale prověřuj, jak říká známé přísloví a vzhledem k tomu, že na trhu je mnoho podobným praparátů, doporučujeme si projít recenze těch, které produkty vyzkoušeli tzv. na vlastní erekci. Například preparát Vimax recenze řadí mezi 10 nejsilnějších prášků na erekci. Cesta k bezstarostnému intimnímu životu tak může být snadnější než by se na první pohled zdálo. Někdy skutečně stačí se o sebe začít více starat, méně se stresovat, více meditovat a úspěch korunovat některým z vyzkoušených potravinových doplňků. Nejdůležitější je začít, tak začněte ještě dnes!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/couple-cute-fashion-326582-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/couple-cute-fashion-326582-150x150.jpgPR-leadersRodina a vztahyV dnešní době, kdy je zdravý životní styl tématem mnoha článků i celých knih se většina z nás zamýšlí nad tím, zda i my žijeme zdravě. Počítáme kalorie, porovnáváme se s celebritami a jejich dokonalými křivkami a často zapomínáme poslouchat své tělo a vnímat jeho signály. Jsou to častěji...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku