Stýská se vám po kuchyni vaší babičky, ale už jste pomalu zapomněli, jak taková typická česká kuchyně chutná? Přijeďte do Pivovarského dvora v Chýni. A vezměte s sebou i tchyni a celou rodinu. To abyste jim polozapomenuté chutě zase připomněli. Výtečný šéfkuchař vaří česká jídla dle tradičních receptur, na porcích nešetří, a ještě vám k hlavnímu jídlu přinese skvělý moučník nebo zmrzlinový pohár. Nakoukneme-li pod jeho pokličku, pod typickou tradiční kuchyní si můžeme představit například svíčkovou na smetaně, guláš, pečenou vepřovou plec, uzenou krkovičku či cmundu po Kaplicku. Jako příloha se podávají houskové, bramborové knedlíky, případně zelí.

Vynikající české speciality probouzejí vášně, z Chýně se vám neodjede lehko

Už jen samotný pohled na jídelní lístek a vůně linoucí se restaurací napovídají, že vaše chuťové pohárky se začínají plnit ještě dřív, než před vámi „přistanou“ objednaná jídla. Čekání u skvělého místního piva si můžete zkrátit studenými předkrmy jako třeba chlebem se škvarkovou pomazánkou, nakládaným hermelínem, uzenou krkovicí s křenem nebo matesy s cibulkou. Za zmínku vyjma české klasiky stojí i české speciality, jež se vyplatí ochutnat v restauraci s velkým provozem. Příprava jídel jako jsou pečená žebra, vepřové koleno, steaky, špízy, králičí medailonky, nikdy nemůže být ochuzená.  

Zajímá vás dobrá restaurace, česká kuchyně Praha pro uspořádání večírku? V Chýni jste správně

Zajímá vás, kde se najde dobrá restaurace, česká kuchyně Praha pro uspořádání večírku, firemního meetingu či rodinné oslavy? Zamiřte do Chýně. Nebudete zklamáni. Žaludky si naplníte k prasknutí, ochutnáte nové druhy piv, zabavíte děti zákusky i zmrzlinami, palačinkami, horkými malinami se šlehačkou, ovocnými knedlíky nebo štrúdlem jako od babičky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/firemní-večirky-pivovarský-dvůr-1024x496.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/firemní-večirky-pivovarský-dvůr-150x150.pnginfo@press-media.czCestováníčeská kuchyně PrahaStýská se vám po kuchyni vaší babičky, ale už jste pomalu zapomněli, jak taková typická česká kuchyně chutná? Přijeďte do Pivovarského dvora v Chýni. A vezměte s sebou i tchyni a celou rodinu. To abyste jim polozapomenuté chutě zase připomněli. Výtečný šéfkuchař vaří česká jídla dle tradičních receptur, na porcích nešetří,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku