Máš maturitu čerstvě za sebou, ale ještě stále nevíš, co budeš dělat po prázdninách, které už běží v plném proudu? Vysoká škola nebo nástup do zaměstnání nejsou jedinými cestami, jak s nově nabytou svobodou můžeš naložit.

Stále více čerstvých absolventů středních škol volí jako svůj další směr pomaturitní studium angličtiny, němčiny a dalších jazyků.

Jazykové vzdělávání po maturitě už dávno není jen nutnou volbou těch, kteří neuspěli u přijímacích zkoušek na vysokou školu, právě naopak.

V dnešním globalizovaném světě si jsou mladé generace vědomy důležitosti jazykových dovedností, ať už z důvodu budoucích zahraničních cest či hledání zaměstnání, a tak pomaturitní studium volí jako plnohodnotnou alternativu prezenčního vzdělávání.

Roční intenzivní kurz přináší studentům jazykovou jistotu a mnohdy větší posun v jazykových znalostech než za celé jejich dosavadní vzdělávání.

Jazyková škola Brno PELICAN se specializuje na pomaturitní kurzy od svého založení. V nabídce ročních intenzivních kurzů jsou kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny i ruštiny. Každým rokem v červnu naše lavice opouští více než stovka spokojených a usměvavých studentek a studentů.

Proč si právě oni zvolili jako svou další cestu po střední škole pomaturitní studium a proč svého rozhodnutí po roce strávené v naší škole PELICAN nelitují?Ptali jsme se za Tebe!

Status studenta – bez přijímaček!

Jedním z nejčastějších důvodů studentů, kteří se pro jazykové vzdělávání po střední škole rozhodnou, je zachování statusu studenta na další rok.

Skutečně, pomaturitní jazykové kurzy jsou plnohodnotným typem studia, díky kterému si můžeš zachovat veškeré studentské výhody, akce a slevy i Ty! U PELICANa navíc obdržíš ke studiu kartu ISIC zdarma.

A že by ses snad měl bát přijímacích zkoušek? V naší škole chápeme, že máš všeho testování po maturitní zkoušce až dost. Jediným testem, který na začátku školního roku podstoupíš, je test rozřazovací. T

en by však neměl být žádným strašákem pro naše budoucí studenty – právě naopak. Úkolem tohoto testování je pouze to, aby ses dostal do takové studijní skupiny, která Ti bude maximálně vyhovovat!

Druhý jazyk zdarma a složení jazykové zkoušky

V naší škole zastáváme názor, že počtu jazyků, které člověk ovládá – není nikdy dost! Naše studenty se při jejich cestě za jazykovými dovednostmi snažíme maximálně podporovat.

Proto jsme se rozhodli, že všichni studenti, kteří u nás navštěvují pomaturitní studium němčiny, angličtiny či dalších jazyků, od nás dostanou jazykový kurz dalšího jazyka zcela zdarma. A že je radost vidět, jak této výhody naši studenti hojně využívají!

Na konci školního roku tak studenti mají možnost skládat Státní jazykové či Cambridgeské zkoušky nejen z jazyka hlavního, ale mnohdy si odnášejí i certifikát z jazyka vedlejšího.

Letošní pomaturitní studenti měli na výběr mezi angličtinou, němčinou, francouzštinou, ruštinou a španělštinou. A – jaký jazyk zvolíš Ty?

Na závěr snad jen dodáme, že není dobrého či špatného času se k pomaturitnímu studiu přihlásit. V jazykové škole PELICAN přijímáme přihlášky až do začátku školního roku. Nicméně – když se přihlásíš dřív, můžeš za pomaturitní kurz ušetřit nějakou kačku.

Po celý červenec u nás totiž platí akční cena 23 400 Kč, z původních 24 400 Kč. Tak, s kým se budeme od září potkávat? Těšíme se!

Tvůj PELICAN

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/222.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/222-150x150.jpgPR-leadersVzděláníMáš maturitu čerstvě za sebou, ale ještě stále nevíš, co budeš dělat po prázdninách, které už běží v plném proudu? Vysoká škola nebo nástup do zaměstnání nejsou jedinými cestami, jak s nově nabytou svobodou můžeš naložit. Stále více čerstvých absolventů středních škol volí jako svůj další směr pomaturitní studium angličtiny, němčiny a dalších...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares