Chcete jít s dobou a nevíte, jaké dámské kalhoty budou v roce 2017 skutečným trendem? Pokud tomu tak je, přinášíme vám několik zajímavých tipů, se kterými při výběru kalhot rozhodně neuděláte chybu. Velkou výhodou je mimo jiné také fakt, že trendy jsou různorodé a tak si zcela určitě vyberete s ohledem na to, co se bude zdát IN i vám samotným.

Zkuste takzvané cigaretové kalhoty

Jedná se o styl, který už dominuje poměrně dlouhou dobu. Svůj název dostal nikoliv kvůli svým případným barvám, jelikož v souvislosti s daným trendem není problém zakoupit i kalhoty, které jsou skutečně elegantní, a to v souvislosti s klasickým tmavým odstínem. Důvodem, proč je používán pojem cigaretové kalhoty je to, že jejich střih připomíná právě tvar cigarety. A to v v souvislosti s tím, že jejich nohavice jsou poměrně úzké. Specifikem je též to, že jsou kolem boků volnější. Pokud se podíváme i na jejich délku, tak je určitě doporučováno nosit variantu spíše kratší, která může dosahovat zhruba jenom ke kotníkům. Nic ale nezkazíte ani klasickou délkou.

Z tohoto typu následně vychází i druhá zajímavá varianta, která bude v roce 2017 určitě trendem. Je označována jako skinny kalhoty, které jsou také klasicky rovné, ale mohou působit ještě užším dojmem. Mohou být v klasickém společenském provedení, stejně jako mohou být i extravagantní. A to díky stylovému rozparku.

Nebojte se si kalhoty ohrnout

Myslíte si, že ohrnuté kalhoty jsou faux – pas? Pokud ano, rozhodně neznáte budoucí módní trendy. Ty souvisejí i s výše uvedeným střihem spíše užších kalhot. Trendem však bude si kalhoty ohrnout. A to zhruba nad kotníky. Budou dokonalou volbou hlavně do jarního, ale i podzimního počasí. A to z toho důvodu, že v tomto období je ideální nosit moderní kotníkovou obuv. Díky ohrnutí vašich kalhot dané boty dokonale vyniknou a vy zároveň zaujmete jak tímto prvkem outfitu, tak i módním vzhledem vašich kalhot. Ne vždy je nutná ale jenom kombinace s takovou obuví. Ohrnout kalhoty si můžete i ve případě, kdy ráda nosíte třeba i klasické lodičky, nebo boty na podpatku.

Lacláče? Určitě ano

Už jste na tento typ kalhot zapomněli? Pokud ano, je třeba osvěžit si paměť. Buď je zkuste najít ve vašem šatníku, nebo si kupte nové. Právě lacláče totiž budou patřit mezi jeden z trendů roku 2017. A o jakých kalhotech to vlastně mluvíme? Připomeňme je mladší generaci. Jsou to kalhoty, které mají kšandy a volnější střih. Díky tomu zaručují nejenom pohodlnější nošení, ale zcela určitě nadchnou i svou všestranností. Nejznámější verze jsou samozřejmě spojeny s riflovým provedením, ale problémem není ani využít plátěnou verzi. Navíc se dá říci, že různým barvám a motivům se v případě výběru meze nekladou.

Klasika v podobě riflí nikdy nezklame

Jak už je to dlouho, co se nosí klasické rifle? V podstatě několik desítek let. A když se podíváme na trendy v segmentu kalhot pro rok 2017, je třeba říci, že sem stále patří. Proto posledním naším tipem na dokonalý outfit jsou určitě i riflové kalhoty. Ty nadchnou nejenom svou kvalitou a dlouhou životností. Určitě není problém vybrat i zajímavější varianty, než je jenom jednobarevná klasika. V roce 2017 rozhodně poletí i různé ozdobné prvky, odrbaný vzhled, nebo dokonce i několik roztržených míst.

Výběr je skutečně široký. Dominují internetové obchody

Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, jaké kalhoty se budou v roce 2017 nosit. Už to totiž víte. Pokud si pokládáte také otázku spojenou s tím, kde nakoupit, rozhodně doporučujeme internetové obchody, např. GEARESHOP.com. Proč? V první řadě je to rozhodně velmi široký výběr. Dále nesmíme zapomenout ani na lákavé ceny, které se s klasickým kamenným obchodem často nedají srovnávat.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/gear-titulka-1024x442.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/gear-titulka-150x150.pngPR-leadersMóda a StylChcete jít s dobou a nevíte, jaké dámské kalhoty budou v roce 2017 skutečným trendem? Pokud tomu tak je, přinášíme vám několik zajímavých tipů, se kterými při výběru kalhot rozhodně neuděláte chybu. Velkou výhodou je mimo jiné také fakt, že trendy jsou různorodé a tak si zcela určitě vyberete...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares