Pokud si při organizaci svatební hostiny nejste úplně jisti, zaměstnanci Hotelu Gregor vám rádi pomohou a poskytnou bezplatné konzultaci, takže celý svatební den proběhne k vaší naprosté spokojenosti a vy na ně budete moci i s odstupem desetiletí s láskou vzpomínat.

Konzultujte svá přání

Svatební den by měl v každém případě patřit mezi ty nejkrásnější v životě a člověk by si ho měl pamatovat a vzpomínat na něj až do smrti. Svatební hostiny Brno, které se pořádají v rodinném Hotelu Gregor v Brně-Modřicích, přesně tento požadavek splňují. Organizování a příprava svatebních hostin patří mezi nejdůležitější náplně činnosti hotelu, který umí ideálně propojit původní svatební tradice s novými trendy.

Svatební obřad není problém 

Svatební hostiny Brno pořádané v Hotelu Gregor nemusí být nijak vzdálené od samotného konání svatebního obřadu. K této příležitosti může posloužit nejen kostel svatého Gotharda, ale rovněž obřadní síň a nádvoří Městského úřadu Modřice v blízkosti Hotelu Gregor.

Svatební hostiny vychází vstříc představám novomanželů

Se zaměstnanci Hotelu Gregor se je možné domluvit na různých podobách svatební hostiny Brno. Příznivci svatební klasiky si pravděpodobně nenechají ujít svatební menu II, které představuje hovězí vývar s játrovými knedlíčky, svatební svíčková s karlovarským knedlíkem a bruselská paštika. Zvolit si je ovšem možné třeba i poněkud exotické svatební menu III, jež sestává z krému z mladého hrášku s opraženou pancettou, rolky z kuřecích prsíček s parmskou šunkou, listovým špenátem a bramborovými dukátky a ze salátu Caprese s bazalkovo-ořechovým pestem. Pokud máte úplně jiné chutě, není samozřejmě problém se s pracovníky Hotelu Gregor domluvit i na úplně jiném složení svatebního menu. Také svatební raut může mít celou řadu rozličných podob.

Pýchou Hotelu Gregor je skutečnost, že může pro konání svatební hostiny Brno nabídnout k dispozici čokoládovou fontánu. Především osazenstvo ženského pohlaví zpravidla mléčné a hořké čokoládě, ovocným špízkům a rozličným druhům ovoce podle sezóny jednoduše neodolá.

Hotel Gregor se neomezuje jen na pořádání svatební hostiny

Svatební hostiny Brno v rámci organizace hostiny v Hotelu Gregor nabízí svatebčanům i řadu dalších vítaných služeb. Samozřejmostí je základní slavnostní prostření stolů a možnost parkování u hotelu. Novomanžele jistě mile překvapí skutečnost, že svatební noc pro ně je v ceně zdarma. Vlastní alkoholické i nealkoholické nápoje a cukroví je potom možné dodat den předem, když v hotelu lze vše kvalitně uskladnit v chladicích boxech. Počítat je třeba jen s příplatkem za korkovné podle druhu alkoholu a nápojů.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/IMG-20190606-WA0008.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/IMG-20190606-WA0008-150x150.jpgPR-leadersTipyZprávyPokud si při organizaci svatební hostiny nejste úplně jisti, zaměstnanci Hotelu Gregor vám rádi pomohou a poskytnou bezplatné konzultaci, takže celý svatební den proběhne k vaší naprosté spokojenosti a vy na ně budete moci i s odstupem desetiletí s láskou vzpomínat. Konzultujte svá přání Svatební den by měl v každém případě patřit mezi ty nejkrásnější v životě...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku