Celulitida, křečové žíly, nadváha a tukové polštářky. To je jen vrcholek ledovce. Znamená to, že váš lymfatický systém nejspíš nefunguje tak, jak má. A tím si zaděláváte na ještě horší problémy.

Tak raději svou lymfu uzdravte a zbavte se i těchto nepříjemných estetických projevů. Jednou z vysoce efektivních možností je moderní pressoterapie neboli lymfodrenážní kalhoty.

Pár slov o lymfě

Jelikož je tak důležitá, dovolte nám krátké okénko o lymfatickém systému. Tento velmi důležitý systém těla není spojený jen se vznikem celulitidy a tloušťky. Jde o ochranný systém, na kterém je závislé vaše zdraví. Právě lymfa odvádí z těla škodliviny a stará se o to, aby bylo tělo zdravé i v dnešním poněkud nezdravém podnebí. Lymfa zabraňuje šíření infekcí, mikroorganismů a dokonce i nádorových buněk.

Pokud na sobě detekujete problémy s lymfatickým oběhem, řešte je v zájmu svého zdraví. Je to opravdu důležité, nejde jen o celulitidu.

Co je to pressoterapie

Již delší dobu se využívají k rozproudění lymfatického systému odborné lymfatické masáže. Jde o účinný postup. Nicméně moderní medicína z něj chtěla vytěžit víc a uvědomovala si, že samotné lidské prsty mají omezený výkon.

A tak byla stvořena pressoterapie – jde v podstatě o moderní přístroj, který simuluje lymfatickou masáž, a to v mnohanásobně efektivnějším provedení. Obléknete si oblek, ve kterém se střídá nízký a vysoký tlak. Tím dochází k efektivnímu prokrvení a rozproudění lymfy.

Pro efektivní léčení je třeba tuto proceduru několikrát zopakovat. Naštěstí však nepatří mezi příliš drahá ošetření, a pokud porovnáte výsledky, kterých dosahují ruční masáže, rozhodně se pressoterapie vyplatí.

Při konzultaci získáte podrobnosti

Kolik pressoterapií vás dělí od funkčního lymfatického oběhu a zdraví, to vám nejlépe řekne zkušený doktor podle vašeho zdravotního stavu.

Objednejte se nyní do estetické kliniky Altos v Praze, kde najdete špičkové odborníky, kvalitní nezávazné poradenství i profesionální a přátelskou péči na úrovni.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pressoterapie-altos-duben-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pressoterapie-altos-duben-150x150.jpgPR-leadersZdravíCelulitida, křečové žíly, nadváha a tukové polštářky. To je jen vrcholek ledovce. Znamená to, že váš lymfatický systém nejspíš nefunguje tak, jak má. A tím si zaděláváte na ještě horší problémy. Tak raději svou lymfu uzdravte a zbavte se i těchto nepříjemných estetických projevů. Jednou z vysoce efektivních možností je...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku