Jak vypadá váš běžný pracovní den? Ráno honička, příprava do práce, děti vypravit do školy či školky, nyní o prázdninách třeba na příměstský tábor, v práci rychle zhltnout hotovku od vedle, ze které vás po zbytek pracovní doby bude tlačit v břiše. Pak úprk z práce, vyzvednout děti a večer něco uvařit, abyste druhý den měli navařeno, ušetřili a zároveň se zdravě najedli? Tak nějak to vypadá? A také se vám to nelíbí a už vás to nebaví? Proč to tedy nezměnit, když nyní už je tolik možností! Chlazená hotová jídla mohou být řešením, ačkoliv na ně mnozí ani nepomyslí. Ale proč? Protože většina z nás si pod pojmem chlazené hotové jídlo představí cosi zataveného v plastovém obalu, nevalné chuti a ještě méně lákavého vzhledu, co zůstává ještě s koncem otvírací doby na policích v supermarketech. Ale hotová jídla mohou vypadat a hlavně chutnat i zcela jinak!

Poctivá jídla s dlouhou trvanlivostí

Dnes již na trhu existují produkty, jejichž výrobci dbají na kvalitu produktů a jejich zpracování. Výběr toho nejlepšího, z čeho se chutná hotová jídla připravují, je základ. Kvalitní suroviny, lety ověřené receptury a to vše dotažené k dokonalosti. Tedy včetně zpracování a následného uchování hotových jídel. Základním předpokladem pro dlouhou trvanlivost jídel je pečlivá pasterizace a rychlé (šokové) zchlazení pokrmů. Poctiví výrobci navíc správně volí i obalový materiál, aby jak uchování jídel, tak i jejich následná příprava (ohřev) bylo co nejsnazší a zároveň bylo šetrné a vhodné k danému pokrmu. Možná jste neslyšeli o ohřívání jídel v horké lázni. Takto se ve speciálních sáčcích ideálně ohřívají třeba polévky či omáčky. Jídlo tak neztratí ani trochu ze své chuti ani výživových hodnot.

Jídlo na dovolenou

Nadchla vás představa, že ušetříte čas, který můžete strávit s rodinou a ještě se kvalitně a chutně najíst nebo jen zvažujete, že by se vám něco takového líbilo příležitostně? Ať už tak či tak, určitě doporučujeme vyzkoušet. Teď máte ideální období, prázdniny a dovolené. Chlazená hotová jídla jsou ideálním řešením pro všechny ty, kteří řeší, jak snadno a rychle zajistit třeba jídla do karavanu nebo třeba na loď, kam se mnozí vydávají a je potřeba myslet i na skladnost a omezenou možnost vaření. Už žádné zbytečné starosti, stačí si vybrat, objednat a vyrazit za dobrodružstvím.

PR-leadersZprávyJak vypadá váš běžný pracovní den? Ráno honička, příprava do práce, děti vypravit do školy či školky, nyní o prázdninách třeba na příměstský tábor, v práci rychle zhltnout hotovku od vedle, ze které vás po zbytek pracovní doby bude tlačit v břiše. Pak úprk z práce, vyzvednout děti a večer něco uvařit,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku