Všichni se zajisté shodneme, že i tento rok bude jiný než ty předešlé.

Sv. Valentýn bude letos nestandardní, proto bude zapotřebí zapojení vaší kreativní stránky, abyste překvapili drahou polovičku. Proto nepodceňte situaci a buďte připraveni. Nákupem spodního prádla nikdy nic nezkazíte.

Odkládaný výlet

Valentýn vychází tento rok na neděli, což nám příjemně hraje od karet. Využijte proto neděle pro zamilované a vyražte na výlet či procházku. Okysličte se ! Můžete například navštívit místo prvního rande, polibku, žádosti o ruku – variant je bezpočet. Můžete uskutečnit výlet, který jste dlouho odkládali. Letošní Valentýn má jednu hlavní výhodu, všude je méně turistů, a tak si zaslouženou romantiku můžete užít naplno. Nezapomeňte si přibalit i něco dobrého s sebou. Káva v papírovém kelímku, čokoláda ve tvaru srdíčka nebo oblíbený oběd take away také není na škodu. Kreativitě se meze nekladou – hlavní je čas strávený s milovanou osobou.

Relax a kultura

Že jsou v současné době wellness centra zavřená? Nevadí, udělejte si jedno takové v pohodlí Vašeho domova. Využijete tento čas na sblížení. Váš domov se může během pár minut změnit v oázu klidu. Párová masáž, teplá koupel se svíčkami a tlumeným světlem je jedním ze zaručených tipů, jak se na Valentýna uvolnit.

Po této slasti, vklouzněte do pohodlného sexy prádla LISCA, ve kterém zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři nejen Vašemu partnerovi.

Po zaručeném uvolnění si můžete dopřát třeba kulturní zážitek online. V pohodlí vašeho obýváku si vychutnáte nejen koncert a divadelní představení, ale i balet a operu.

Zlatý hřeb večera

Večeře, aneb láska prochází žaludkem. Jídlo si buď nechte přivézt ze své oblíbené restaurace nebo zkuste na partnera zapůsobit vlastním gurmánským uměním. Když si vezmete pod zástěru sexy prádlo, nešlápnete vedle. LISCA nabízí různé rafinované modely z luxusních materiálu, které zdůrazní Vaše dokonalé křivky. A jako dezert? VY & kolekce LISCA SELECTION.

www.lisca.cz I @lisca.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Lisca-Selection-Peony-10299_12300_02-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Lisca-Selection-Peony-10299_12300_02-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylVšichni se zajisté shodneme, že i tento rok bude jiný než ty předešlé. Sv. Valentýn bude letos nestandardní, proto bude zapotřebí zapojení vaší kreativní stránky, abyste překvapili drahou polovičku. Proto nepodceňte situaci a buďte připraveni. Nákupem spodního prádla nikdy nic nezkazíte. Odkládaný výlet Valentýn vychází tento rok na neděli, což nám příjemně...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares