Vánoce jsou za rohem a obchody se začínají plnit dárky, které byste svým blízkým mohli koupit a překvapit je tak pod vánočním stromečkem. Pokud si marně lámete hlavu, čím své blízké potěšit a zkuste vsadit na kvalitní spodní prádlo. Nechte si poradit, jak vybrat to ideální.

Co musíte vědět

Rozhodnutí darovat na Vánoce spodní prádlo může přinášet starosti, které nečekáte. Pokud však budete vědět, jak a na co se ptát, tak přesně tímhle dárkem, můžete svým blízkým udělat radost. V první řadě je důležité zjistit správnou velikost dámského a pánského spodního prádla. Poté řešte, jakou barvu má dotyčný rád, jestli nemá na nějaký materiál alergii a jak prádlo darovat opravdu originálně.

Prádlo musí padnout

Velikost spodního prádla je opravdu důležitá a zaručuje nejen pohodlí, ale také zdraví. Není nic horšího, než když se dámské kalhotky nebo pánské trenýrky zařezávají, škrtí nebo vám brání v pohybu. Na velikost spodního prádla se můžete zeptat, ale pokud chcete spodní prádlo pořídit jako dárek, je dobré podívat se na cedulku, na již stávající velikost a koupit tu stejnou.

Vybírejte pečlivě

Při výběru spodního prádla myslete také na to, že spodní prádlo se musí hodit k dotyčné nebo dotyčnému. Ideální je elegantní kousek kvalitního prádla, například klasické dámské kalhotky nebo padnoucí bavlněné trenýrky. Abyste mohli koupit například krajkové tanga nebo jiné erotické prádlo, musíte si být jistí, že to danou osobu opravdu potěší a neurazí.

Jaký zvolit materiál

Výběr materiálu je stejně důležitý jako velikost a barva prádla. Vybrat můžete například krajku, syntetické materiály nebo nejoblíbenější bavlnu. Bavlna se hodí i pro citlivou pokožku a slibuje komfort při nošení. Je jemná, prodyšná a bavlněné spodní prádlo se hodí i ke sportu. Skvělou novinkou je i materiál zvaný modal air, který je velmi příjemný na nošení a také hebký na dotek.

Jak prádlo darovat

Aby dárek v podobě spodního prádla udělal opravdu radost, tak ho darujte originálně. Můžete si vymyslet vlastní vtipné balení nebo připojit osobní vzkaz. Klasikou je darování spodního prádla v taštičce. K vidění jsou však také krabičky ve tvaru růže, srdce a jiné. Záleží na tom, komu je dárek určený. Nebojte se ani vtipného spodního prádla s potiskem, například bavlněných pánských trenýrek s vtipnými vzory, takový dárek si o originální balení přímo říká.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/7269_panske-trenyrky-andrie-ps-5328-vel-m-3xxl-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/7269_panske-trenyrky-andrie-ps-5328-vel-m-3xxl-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylVánoce jsou za rohem a obchody se začínají plnit dárky, které byste svým blízkým mohli koupit a překvapit je tak pod vánočním stromečkem. Pokud si marně lámete hlavu, čím své blízké potěšit a zkuste vsadit na kvalitní spodní prádlo. Nechte si poradit, jak vybrat to ideální. Co musíte vědět Rozhodnutí darovat...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares