Že ještě nemáte žádný dárek!? Nevadí! Máme pro vás tipy na dárky, za kterými nebudete muset běhat po obchodech. Vytvoříte je od stolu, objednáte a pošťák vám je donese až domů!

Stačí mrknout na stránky www.happyfoto.cz. Najdete tam návod, jak na to, ceník a všechno, co potřebujete, už máte doma: počítač nebo mobil plný krásných vlastních fotek!

1) Fotokniha

Velká, malá, nejmenší, s pevnými deskami nebo takovou, která vypadá jako sešit. Hodně stránek, málo stránek, tištěná na kvalitní papír nebo vyvolaná chemickou cestou na fotopapír. To je opravdu hodně možností!

2) Obraz

Fotka vytištěná na různé materiály, třeba na sklo nebo na hliníkovou či akrylátovou desku. Ale nejlepší je asi ten tištěný na fotoplátno a natažený do dřevěného rámu!

3) Kalendář

Stolní, plánovací nebo nástěnný. Taky může být tištěný na kvalitní papír nebo vyvolaný tradiční chemickou cestou.

4) Hrnek, nejlépe kouzelný

Hrnky různých velikostí a barev. Nejzajímavější je ale ten černý. Protože když do něj nalejete horkou tekutinu, objeví se na něm fotka!

5) Puzzle

Nejlepší způsob, jak někomu poslat zašifrovanou zprávu. Fotka rozdělená na spousty dílků. A až ji složí, bude vědět!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Fotoobraz_miminko-1024x576.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Fotoobraz_miminko-150x150.jpgPR-leadersTipyŽe ještě nemáte žádný dárek!? Nevadí! Máme pro vás tipy na dárky, za kterými nebudete muset běhat po obchodech. Vytvoříte je od stolu, objednáte a pošťák vám je donese až domů! Stačí mrknout na stránky www.happyfoto.cz. Najdete tam návod, jak na to, ceník a všechno, co potřebujete, už máte doma:...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku