Nádherná pevná prsa jsou v dnešní době často dílem chirurga. Jenže ne všechna vydrží krásná i v budoucnosti. Některá již po několika letech ztrácí svou pevnost a v horším případě dokonce i tvar. Jedním z nejčastějších problémů při zvětšování prsou je nedostatečná či dokonce zcela opomenutá modelace.

Proč implantát nestačí

Především pokud jsou již prsa lehce pokleslá, jejich vyplnění pomocí implantátu může sice v první chvíli vypadat jako báječné řešení, ale časem povede ještě k většímu poklesu.

Při zvětšení prsou s modelací se po zavedení implantátu pracuje s celým prsem – odstraní se přebytečná kůže a celé ňadro se efektivně a udržitelně zpevní a vymodeluje do té nejpřirozenější a nejatraktivnější podoby.

Problém číslo 2

Zvětšení prsou neboli augmentaci může pokazit i nevhodný výběr prsních implantátů.

Nejde pouze o jejich velikost. Existují různé značky i typy tvarů, a někdy je vhodné dokonce použít pro každé prso jiný implantát. I samotná operace může být provedena několika různými způsoby. Implantát může být uložen nad nebo pod prsním svalem, řez může být proveden od prsního dvorce, pod prsy nebo i v podpažní jamce.

Každá ňadra vyžadují pro dokonalé výsledky jiný přístup. Pouze opravdu zkušený chirurg dokáže vybrat nejvhodnější postup a zaručit, že krásný vzhled nových ňader vydrží a neskončí u komplikací a zklamání.

Jak udělat pro své tělo maximum

Zvětšení prsou je vážná věc, jistě nestojíte o jizvy, bolesti a komplikace. Je opravdu důležité vybrat zkušeného chirurga a svěřit se do péče důvěryhodné kliniky.

Naše estetická klinika Altos v Praze vás ráda pozve na zcela nezávaznou konzultaci, při které získáte všechny důležité informace, které souvisí s úpravou poprsí. Neváhejte, objednejte se co nejdříve. Plastický chirurg vám poradí a doporučí, jak můžete i vy získat velká, nádherná a pevná prsa.

 

 

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/prsa-augmentace-altos-1024x538.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/prsa-augmentace-altos-150x150.jpgPR-leadersTipyZdravíNádherná pevná prsa jsou v dnešní době často dílem chirurga. Jenže ne všechna vydrží krásná i v budoucnosti. Některá již po několika letech ztrácí svou pevnost a v horším případě dokonce i tvar. Jedním z nejčastějších problémů při zvětšování prsou je nedostatečná či dokonce zcela opomenutá modelace. Proč implantát nestačí Především...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku