Chtěli byste svůj domov zútulnit rostlinami, ale nemáte je kam dát? Přátelé o vás říkají, že vám „uschne i kaktus“ a Vy tušíte, že nemáte čas se o rostliny pravidelně starat? Nebo chováte domácí mazlíčky a bojíte se, že by rostliny likvidovali? Potom jsou ideálním řešením stylové samolepky na zeď.

Květinami výběr nekončí

Vybírat můžete květinové motivy, pod linkem naleznete kupříkladu tip na čtyři nejkrásnější samolepky pro milovnici květin . Ale rostliny, to samozřejmě nejsou jen květiny. Vybírat můžete stylizovaný vzor z listů, stromy nebo elegantně zakroucené výhonky. Na výběr máte z 322 motivů, z nichž každý je na výběr v několika velikostech i barvách, což umožňuje sladit nálepku s barvou stěny pokoje a samozřejmě vybrat vhodnou velikost. Velké, majestátní stromy budou tvořit nádhernou dominantu velkých pokojů. Malé interiéry zase obzvláštní více menších motivů či stylizované vzory.

A jaké jsou ty čtyři nejkrásnější samolepky rostlin, které stojí za to vybrat?

  1. Výhonky – Jedná se o stylizované zobrazení elegantních minimalistických výhonků, hodící se pro moderní interiéry. Kroucené, zdobné výhonky jsou také vhodným zátiším do koupelny.
  2. Stromy – Tato mohutná knížata mezi rostlinami jsou ideální dominantou každého pokoje. Zvolit můžete realistické zobrazení stejně jako jednoduchou stylizaci. A není třeba zůstat u věrnosti, najít zde můžete i „kuchyňské“ stromy na kterých místo listů roste nádobí a další hravé dekorace.
  3. Rostlinné ornamenty – Do malých interiéru se hodí drobnější stylizace a ornamenty. I proto neváhejte a zvolte vzory z květů a listů, občas podobné až mandalám.
  4. Bambus a rákos – Pokud jste milovníkem orientálních vzorů, neváhejte u motivu bambusu, rákos je zase ideální dekorací do koupelny, krásně podtrhuje vodní prvek a dodává jí kus přírody.

Pokud váháte, jakou samolepku vybrat, chcete mít před koupí o produktu detailní přehled nebo hledáte návod na nalepení, stačí navštívit webové stránky, kde dostanete více informací.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/samolepky-na-zeď-rostliny.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/samolepky-na-zeď-rostliny-150x150.jpgPR-leadersBydleníTipyChtěli byste svůj domov zútulnit rostlinami, ale nemáte je kam dát? Přátelé o vás říkají, že vám „uschne i kaktus“ a Vy tušíte, že nemáte čas se o rostliny pravidelně starat? Nebo chováte domácí mazlíčky a bojíte se, že by rostliny likvidovali? Potom jsou ideálním řešením stylové samolepky na...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku