Plánujete si koupit nemovitost, v níž už byste žili po celý svůj život? Co třeba zkusit žít mimo Českou republiku? Česká republika je sice krásná země, ale někteří lidé se řadí k těm věčným dobrodruhům, kteří chtějí po zbytek svého života zkoumat jiný kraj, než v jakém vyrostli. Právě pro ně máme tip – nechcete si koupit nemovitost na Roatanu?

Jak by se vám líbilo žít u moře – každé ráno by bylo zpestřeno přenádhernými výhledy na nekončící, nekonečné moře. Jenom byste otevřeli okno a dýchl by nás ten svěží, horký vzduch, který by vás lákal ven – byť jen na procházku. Kdykoliv byste byli ve stresu, mohli byste se opalovat na pláži, která by byla od domu vzdálená sotva pár metrů, a mohli byste odpočívat. To by byla, panečku, krása! A v dnešní době to už není nic, co by se nedalo splnit.

Jestliže zvažujete koupi nemovitosti v zahraničí, máme pro vás pár důvodů, proč je Roatan v Hondurasu to nejlepší místo k životu.

1) Budete blízko Jacka Sparrowa!

Pokud milujete ságu Piráti z Karibiku, nebudete váhat ani chvilku. Ostrov Roatan se přece nachází v Karibiku, tudíž byste byli blíž skvělému Jacku Sparroowi! I když se ve filmu Karibským mořem brázdili piráti, ostrov Roatan je znám svou nízkou mírou kriminality.

2) Skvělá gastronomie

Na Roatanu najdete mnoho skvělých restaurací – od těch levných až po ty dražší. K těm dražším restauracím se řadí například Roatan Oasis, což je nejlepší restaurace na Roatanu. Co se týče těch levnějších restaurací, doporučujeme se najít v La Sirena de Camp Bay. Jedná se o palapa restauraci, kde najdete nejen mořské speciality.

3) Hromada volnočasových, nezapomenutelných aktivit

Na ostrově Roatan můžete zažít něco nevídaného, něco nezapomenutelného. K mání je zde šnorchlování  či potápění, díky čemuž nahlédnete do obdivuhodného podmořského světa, nebo si zde skvěle zarybaříte.

4) S výběrem a koupí nemovitostí vám pomohou

To nejlepší na koupi nemovitostí na Roatanu je to, že vám s celou koupí pomohou, a to společnost Reality Roatan. Právě tato firma vám celý nákup zařídí a zprostředkuje tak, abyste se do ničeho nezamotali a aby vše proběhlo snadno a naprosto hladce.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/186de55559574df55369f107a81a52eb-00e7056ec788d5b42162a6c13dbba43c_XL.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/186de55559574df55369f107a81a52eb-00e7056ec788d5b42162a6c13dbba43c_XL-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníOstrov RoatanPlánujete si koupit nemovitost, v níž už byste žili po celý svůj život? Co třeba zkusit žít mimo Českou republiku? Česká republika je sice krásná země, ale někteří lidé se řadí k těm věčným dobrodruhům, kteří chtějí po zbytek svého života zkoumat jiný kraj, než v jakém vyrostli. Právě pro ně máme...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares