Pokud si chcete koupit počítač, určitě přemýšlíte nad tím, po jaké značce sáhnete. Značek notebooků a počítačů je mnoho, jedna kvalitnější než druhá. Rozmýšlíte se nejen na základě vlastností konkrétního notebooku, ale taky se rozmýšlíte na základě zkušeností a recenzí jiných kupujících a následných uživatelů. Při rozhodování hraje svou roli i cena. Jelikož nejsou počítače ani notebooky kamarády na celý život, není potřeba do nich investovat velké peníze. Raději investujte menší sumy, které nebudou bolet, a pořiďte si takzvaný repasovaný notebook.

Jak jsme zmínili, při rozhodování hraje svou roli i cena. Na základě ceny se rozhoduje většina z nás, vždyť notebooky ani počítače nejsou zrovna nejlevnější. Pokud si nemůžete dovolit koupit si drahý notebook, přesto toužíte po kvalitním zboží, pořiďte si zmiňovaný repasovaný notebook či počítač, který je stejně kvalitní a stejně fungující jako nový, ale není nový.

Co je to repasovaný notebook?

Repasovaný kancelářský notebook či pracovní notebook je již použité zboží, které bylo používáno v zahraničí, většinou v pojišťovnách, v bankách nebo v podobných firmách (často byl používán minimálně). Po určité době bylo toto zboží nahrazeno novým, kvalitnějším a modernějším modelem, ale na vyhození ho bylo škoda, protož plně fungovalo. Proto se firmy rozhodli ho dovést do České republiky, zkontrolovali ho a nabídli ho k prodeji za zlomek ceny. A tak se i kvalitní počítače a notebooky celosvětově známých značek (Lenovo, HP) dostaly k lidem, kteří by si je za původní cenu nemohli koupit.

Toužíte taky po repasovaném notebooku?

Pracovní, kancelářské i repasované herní notebooky jsou zcela funkční, jenom na první pohled nevypadají jako nové, ale skutečně se blíží ke stavu novému. Dováží je například firma inComputer, s. r. o., která se na trhu pohybuje už více jak patnáct let. Za dobu svého působení na trhu si vybudovala skvělé vztahy se svými obchodními partnery. Dováží tak skutečně kvalitní výpočetní techniku, kterou zde prodává za zlomek ceny (rozdíl mezi původním a repasovaným zbožím bývá i neuvěřitelných sedmdesát procent).

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/novy-notebook.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/novy-notebook-150x150.jpginfo@press-media.czEkonomikaPokud si chcete koupit počítač, určitě přemýšlíte nad tím, po jaké značce sáhnete. Značek notebooků a počítačů je mnoho, jedna kvalitnější než druhá. Rozmýšlíte se nejen na základě vlastností konkrétního notebooku, ale taky se rozmýšlíte na základě zkušeností a recenzí jiných kupujících a následných uživatelů. Při rozhodování hraje svou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku