Lidé čím dál častěji rekonstruují své domovy. Je to dnes jakýsi trend. Pokud i vy aktuálně rekonstruujete svůj obývací pokoj nebo ložnici, určitě pátráte po nových doplňcích, které by místnosti dodaly zcela jiný nádech. Jestli hledáte něco stylového a moderního, sáhněte po obrazech, které stěnu dokonale vyplní. Jaké obrazy jsou však nyní trendy?

Obrazy na zeď jsou nedílnou součástí každého domu i bytu. Vždy perfektně vyplní prázdnou stěnu. Mnozí lidé se domnívají, že obrazy už dávno vyšly z módy, ale není to pravda. Jsou stále stylové, zejména pokud se jedná o vícedílné obrazy.

Vícedílné obrazy však nejsou jedinými moderními obrazy, které si můžete koupit do svých příbytků. Jakými dalšími obrazy můžete vyplnit vaše prázdné, holé zdi?

Abstraktní obrazy zaujmou

Pokud sledujete módní trendy ve světě bydlení, víte, že dnes jsou moderní především kontrasty. Pokud je váš obývací pokoj sladěn do černobílé kombinace, je nutné mít nějakého rušitele – například červené křeslo nebo žlutou pohovku. Jestli však nejste milovníkem takto velkých kontrastů, doporučujeme sáhnout po abstraktních obrazech, které také rozbijí neutrální kombinaci.

Když fotografie, tak jen jako foto obrazy

Co však vyšlo z módy, tak jsou fotografie, které rozmísíte všude po místnostech. Pokud chcete mít vystavenou nějakou fotografickou vzpomínku, měli byste si z fotografií nechat vyrobit i několikadílné foto obrazy, které perfektně vyplní prázdnou stěnu. Foto obrazy jsou naopak velice moderní, nemají totiž rámečky. Fotografie se dají vytisknout i na plátno, které působí zcela jiným dojmem, než obrazy.

Nejen foto obrazy, ale i vícedílné moderní obrazy i kontrastní kousky zakoupíte v internetovém obchodě www.topobrazy.cz, a to za fantastické ceny. Jakým obrazem jste vyplnili svou holou zeď vy? Zvolili jste originální foto obraz na plátně či vás zaujala abstrakce?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/obrazy-na-stenu.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/obrazy-na-stenu-150x150.pnginfo@press-media.czBydleníLidé čím dál častěji rekonstruují své domovy. Je to dnes jakýsi trend. Pokud i vy aktuálně rekonstruujete svůj obývací pokoj nebo ložnici, určitě pátráte po nových doplňcích, které by místnosti dodaly zcela jiný nádech. Jestli hledáte něco stylového a moderního, sáhněte po obrazech, které stěnu dokonale vyplní. Jaké obrazy...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares