O LED osvětlení se toho namluvilo již hodně. I když se jedná o žárovky, které jsou i dvakrát dražší než klasické druhy osvětlení, mají také delší životnost. A to až dvacet pětkrát. To je důvod, proč se investice do tohoto typu osvětlení vyplatí. V poslední době se domy s nábytkem začaly předbíhat v nabídce LED zrcadel. Taková zrcadla nemají jen estetickou funkci. Proč bychom si je měli pořídit i do své koupelny či předsíně?

Energetická úspora a dlouhá životnost

To je výhodou veškerého LED osvětlení. Můžete dosáhnout svícení v několika desítkách tisíc hodin, což znamená, že osvětlení nemusíte měnit klidně i deset let (v závislosti na tom, jak často svítíte). Navíc jsou tyto žárovky také energeticky úspornější než jejich běžné protějšky. Takže i když je jejich pořizovací cena vyšší, ve skutečnosti s nimi ušetříte.

Kvalitní osvětlení

LED osvětlení nabízí různé barevné teploty, což znamená, že mohou produkovat osvětlení, které se blíží skutečnému bílému světlu produkovanému sluncem a poskytuje vysokou úroveň jasu. Díky tomu je tento typ osvětlení ideální pro nanášení make-upu, holení a další! Bílé světlo také odráží barvy oblečení takové, jaké ve skutečnosti jsou. Pokud si vyberete zrcadlo, kde LED světlo obklopuje plochu, nebudete vidět žádné stíny na obličeji.

Nemlží se

LED zrcadla mají obvykle zabudovaný systém proti zamlžování. Díky tomu můžete zrcadlo použít okamžitě po sprše, aniž byste je museli otírat.

Tvar a velikost

Zrcadla, která jsou osvětlena pomocí LED světel, se prodávají v různých tvarech a velikostech. Můžete je namontovat na výšku i na šířku. Navíc LED zrcadla poskytují moderní vzhled a luxusní design. Ten je téměř nekonečný. Mohou být tedy doplňkem nejenom každé koupelny, ale jakékoli místnosti. Při jejich výběru se předem informujte o tom, zda a kde mají vypínače.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/real-estate-6900977_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/real-estate-6900977_960_720-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníO LED osvětlení se toho namluvilo již hodně. I když se jedná o žárovky, které jsou i dvakrát dražší než klasické druhy osvětlení, mají také delší životnost. A to až dvacet pětkrát. To je důvod, proč se investice do tohoto typu osvětlení vyplatí. V poslední době se domy s...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku