Ať už jste přímo výrobní závod či společnost, která si nechává své produkty vyrábět a dále je prodává pod svým jménem, základem je s produktem prodat i svou značku. S kvalitním průmyslovým značením to půjde snadno a vaše vizibilita bude v této formě dlouhodobá či přímo trvalá. Někde je značení otázkou prestiže a jasné marketingové strategie a jinde pak nařizuje danou formu značení přímo norma a je tedy povinné. Ať už je vaše motivace k označení zboží, výrobků či třeba reklamních předmětů jakákoliv, na výběr máte hned několik metod, jak lze značení provést.

Vypalovadla či razidla do kovu, stačí si vybrat

Vypalovadla nejrůznějšího výkonu si můžete pořídit na míru vašim potřebám vycházejícím z grafické podoby vašeho loga případně jakéhokoliv jiného značení, které potřebujete. Chcete-li opatřit značením materiály jakými jsou dřevo, kůže, umělá hmota či třeba pryž, pak právě vypalování by měla být ta správná volba. Elektrické vypalovadlo disponuje velmi kvalitní dřevěnou rukojetí izolující teplo. Ta je propojena s mosaznou vypalovací deskou, jejíž ohřev zajišťuje výkonná výhřevná hlava napojená na přívodní kabel. Tato varianta je velmi oblíbená a na obsluhu velmi nenáročná, ale dalšími možnostmi jsou i vypalovadla s ručním nahříváním nebo dokonce s vlastním nahřívacím plamenem. Mosazná vypalovací deska může mít standardní rozměr nebo i na míru vyrobený rozměr dle vašich specifických požadavků.

Razidla do kovu

Pro označení kovových výrobků můžete využít speciální razidla do kovu, jsou vyráběna z vysoce kvalitní oceli s tvrdostí 60HRC a lze je použít pro značení materiálů o tvrdosti až 40 HRC. Dodávají se jako číselná či abecední sada s velikostí 1 až 15 mm. Mohou být v kufříku či speciálních nosičích. Razit s nimi lze ručně nebo prostřednictvím lisu. Pořídit lze celý komplet, samostatný nosič nebo i jednotlivý znak.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/razidla-do-kovu.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/razidla-do-kovu-150x150.pngPR-leadersEkonomikaAť už jste přímo výrobní závod či společnost, která si nechává své produkty vyrábět a dále je prodává pod svým jménem, základem je s produktem prodat i svou značku. S kvalitním průmyslovým značením to půjde snadno a vaše vizibilita bude v této formě dlouhodobá či přímo trvalá. Někde je značení otázkou prestiže...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku