Žijeme v době mimořádně rychlých změn. A na to musí pohotově reagovat i řada menších či větších firem. Když se společnosti daří dobře, přijde den, kdy kanceláře, dílny nebo technologické zázemí přestanou vyhovovat a jejich kapacita nestačí. Kde získat nový prostor? Ideálním řešením jsou modulární stavby. Vyjdou nesrovnatelně levněji, než kdybyste se pustili do pracné přístavby a rekonstrukce stávajícího objektu nebo dokonce uvažovali o stěhování.

Kontejnery a jejich využití

Kontejnery vyrábíme od roku 1993 a dnes na ně můžete narazit v mnoha evropských zemích. Jejich největší výhodou je variabilita, a tak je mezi sebou lze různě kombinovat. Jsme schopni vyjít vstříc jakémukoli požadavku a naši zákazníci jsou spokojení. Velmi si pochvalují nejen finanční nenáročnost, ale také rychlost, s jakou jim dodáme řešení na míru. Nabízíme také obytné kontejnery. Jejich obliba raketově stoupá, protože pomáhají řešit obcím a různým společnostem nedostatek kapacit, spojených s ubytováním a službami. Slouží nejčastěji jako školicí střediska, ubytovny, mateřské školy, administrativní budovy nebo jiné chybějící zázemí. Jejich předností je opět velká různorodost, variabilita a velice pěkný vzhled.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kontejnery-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kontejnery-150x150.jpgPR-leadersBydleníŽijeme v době mimořádně rychlých změn. A na to musí pohotově reagovat i řada menších či větších firem. Když se společnosti daří dobře, přijde den, kdy kanceláře, dílny nebo technologické zázemí přestanou vyhovovat a jejich kapacita nestačí. Kde získat nový prostor? Ideálním řešením jsou modulární stavby. Vyjdou nesrovnatelně levněji, než...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku