Let balonem je opravdu velmi neobvyklý a nezapomenutelný zážitek, který by zajisté rád prožil naprosto každý, tedy kromě lidí, kteří mají fobii z výšek. Pokud tedy hledáte nějaký krásný a originální dárek pro své partnera, anebo byste chtěli pořídit nápaditý dárek svým rodičům, tak rozhodně neváhejte a pořiďte jim dárkový poukaz na tento zážitek, který bude zcela fantastický a nezapomenutelný. Samotný let balonem trvá více než hodinu, což je rozhodně dlouhý čas na to, aby si pasažér prohlídl veškeré krásy, které se mu budou z ptačí perspektivy odkrývat jako na dlani. Poznejte i vy, jaké to je, hledět na naši zemi jako ptáci, zažijete skvělý pocit svobody a uvědomíte si, jak je všechno vlastně maličké.

Letání balónem

Příjemné od začátku do konce

Tento zážitek se budete naplno užívat již od první sekundy, kdy před vámi bude nafouknut balon. Poté zažijete opravdu nádherné a dech beroucí chvíle ve vzduchu, kdy se budete kochat nádhernými pohledy a kdy budete popíjet zdarma různé chutné nealkoholické nápoje podle vaší libosti. Je to rozhodně luxusní zážitek, který se vryje hluboko do vaší paměti a který bude stát za to.

Let balonem – hleďte na svět z ptačí perspektivy

Přáli jste si vždycky vědět, jak na náš svět shlíží ptáci? Pokud si netroufáte třeba na skok padákem anebo na podobné adrenalinové aktivity, tak neváhejte a vyzkoušejte skvělý let balonem, který je navíc tou nejlepší volbou. Pokud se rozhodnete pro tento zážitek, tak budete nadšeni již od první sekundu. Ihned po nafouknutí se dostanete pomalu do obrovských výšin, odkud se vám odkryjí nádherné výhledy na ta nejkrásnější místa České republiky, záleží na tom, kam bude mít tento horkovzdušný gigant právě namířeno. Je to možnost, jak si užít něco neobyčejného a jak se pokochat nádhernými místy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/7-2-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/7-2-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníTipyŽenyZprávy40 plus,40plus,40plus.cz,AAzdraví,Air Bank,aktiv life,aktivlife,aktivlife.cz,aktualita,aktuality,aktuality24,AktualityCZ,aktuálně zprávy,Andrie,AutoForum,AZ Hobby,az-hobby.cz,AZHobby,azhobby.cz,balónové létání,brilante,brilante.cz,brillante,bydlení,bydleni.cz,centrum-zpravy.cz,centrumzprávy,český magazín,Český Većerník,cesky-magazin.cz,ceskymagazin,ceskymagazin.cz,ceskyvecernik.cz,citáty,citáty Motta,citaty-motta.cz,citatymotta,články,dAukce,Deník,dolní Morava,e-zena,ekompetence,ekompetence.cz,epocha,epocha magazín,Epochální Svět,epochamagazin,epochamagazin.cz,epochaplus,ežena,eženy,ezeny.sk,finance,finance magazin,finlist,finlist.cz,finmag,finmag.cz,Flowee,Forum 24,gold,goldbach.cz,goldbah,home,home and garden,homeandgarden,homeandgarden.cz,i-clanky,i-clanky.cz,ičlánky,in,in in,in-in.cz,infopress,infopress.cz,internet press media,internetpressmedia,internetpressmedia.cz,izpravy,izpravy dnes,iZpravy.com,izprávy.cz,iZpravydnes,jižní Morava,Kinobox,kompetence,krásné bydlení,krasne-bydleni.cz,krasnebydleni,let balónem,live MAG,LiveMag,livemag.cz,living,LivingHome,livinghome.cz,magazín finance,magazinfinance,magazinfinance.cz,Město pro děti,mestoprodeti,metso,metso.cz,morava,Morava24,Morava24.cz,Nalistuj,nalistuj.cz,Náš region,naše domy,nase-domy.cz,nasedomy,novinky,novinky-zpravy,novinky-zpravy.cz,noviny,noviny.cz,novinycz,online praha,OnlinePraha,onlinepraha.cz,pečlivě,peclive.cz,pr web,pr webs,Press Media,Press News,press-media.cz,press-news.cz,pressexpress,Pressmedia,pressmedia.cz,PressNews,pro ženy,pro-folilo,pro-folio.cz,profi články,profi-clanky.cz,proficlanky,profolio,profolio.cz,proměna ženy,promenazeny,promo články,promo-clanky.cz,promoclanky,promoclanky.cz,proŽeny,prweb.cz,prwebs.cz,R1 Morava,r1morava,r1morava.cz,Robzone,s-bydleni,s-bydleni.cz,sBydlení,sbydleni.cz,seznam,seznam novinky,seznam-novinek.cz,SMARTmania,stalo-se,stalo-se.cz,stalose,stalose.cz,stylemag,stylemag.cz,Svět Dnes,svět ženy,svetdnes,svetdnes.cz,svetzeny,Tisková Zpráva,tiskova-zprava.cz,TiskováZpráva,tiskovazprava.cz,tiskové zprávy,tiskove-zpravy.cz,tiskove-zpravy.eu,Vyhlídkový let,Ženy,ženy seo,Ženy sro,zeny-sro.cz,ženysro,zenysro.cz,zprávy,zprávy aktualne,zprávy centrum,zpravy dnes,zpravy.com,zpravy.cz,zpravyaktualne,zpravyaktualne.cz,zpravycz.czLet balonem je opravdu velmi neobvyklý a nezapomenutelný zážitek, který by zajisté rád prožil naprosto každý, tedy kromě lidí, kteří mají fobii z výšek. Pokud tedy hledáte nějaký krásný a originální dárek pro své partnera, anebo byste chtěli pořídit nápaditý dárek svým rodičům, tak rozhodně neváhejte a pořiďte jim dárkový poukaz...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku