Přejete si pro svou firmu vytvořit originální razítko na počkání, anebo vizitku vaší společnosti? Obraťte se s objednávkou na ,,Razítka na počkání“ a nechejte se překvapit perfektní prací našich mistrů. Razítka na počkání vyrábíme již od roku 1991 a jsme autorizovanými prodejci razítek firmy COLOP a razítek firmy TRODAT, vyrábějících se výhradně v ČR. Razítkové štočky vytváříme pomocí nejmodernější technologie, jako jsou laserová zařízení, zaručující vysokou přesnost a reprodukci i těch nejmenších detailů. Uděláme vám razítka Frýdek Místek, vizitky Frýdek Místek, razítka Ostrava a vizitky Ostrava. Ale našimi zákazníky jsou i jiné velké, či malé firmy, nebo nadnárodní společnosti, nacházející se nejen v regionu severní Moravy a Slezska.

Vaše logo jako nejlepší reklama

Mimo razítek na počkání a originálních vizitek vaší společnosti jsme schopni vytvořit i perfektní kovové propisky s vašim logem, anebo medaile, visačky na víno, či textil a přívěsky za dřeva a akrylu. Každé razítko na počkání od nás je svým způsobem originál. Na vás, našich klientech, je pouze zadání jednotlivého úkonu a my už se postaráme o ten nejlepší finální výsledek. Nejenvýroba razítka Ostrava a razítka Frýdek je naší každodenní rutinou, ale i výroba razítek firem, nacházejících se v jiných koutech ČR. Vynikáme precizně provedenou prací, akčními cenami pro stálé klienty, ale také školeným personálem, připraveným vám podat kdykoliv pomocnou ruku.

Moderní a rychlé provedení

Na naší adrese se vyrábí razítka na počkání již bezmála 30 let, proto má náš zákazník a zadavatel objednávky jistotu, že výrobě razítek a vizitek opravdu rozumíme. Navíc používáme samozřejmě pouze tu nejmodernější technologii, jakou je laserové zařízení, zaručující kvalitní a přesnou práci. Můžeme se pyšnit i tím, že jsme prodali již více, než 1 000 000 ks nejen razítek Frýdek Místek a razítek Ostrava, ale i jiným menším a větším firmám po celé ČR. V roce 2015 jsme začali spolupracovat s druhým největším výrobcem samonamáčecích razítek na počkání – firmou COLOP. Díky tomu dnes zásobujeme výrobce razítek nejen z Ostravy a Frýdku Místku, ale i z širokého okolí.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Razítka-rychle-a-jednoduše.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Razítka-rychle-a-jednoduše-150x150.pnginfo@press-media.czTipyPřejete si pro svou firmu vytvořit originální razítko na počkání, anebo vizitku vaší společnosti? Obraťte se s objednávkou na ,,Razítka na počkání“ a nechejte se překvapit perfektní prací našich mistrů. Razítka na počkání vyrábíme již od roku 1991 a jsme autorizovanými prodejci razítek firmy COLOP a razítek firmy TRODAT, vyrábějících se výhradně v ČR....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares