Potřebujete nová razítka? Ostrava či Vítkovice jsou městy, ve kterých podnikáte a provozujete svou společnost? Existují dva výrobci, kteří patří ke špičce, hovoříme o firmě Trodat a Colop. Povězme si trochu více informací o razítkách Vítkovice, ať víte, do čeho půjdete. Oslovte Razítkárnu a budete mít po starostech.

Razítka Trodat

Nejprve tedy razítka Trodat, která se dnes těší veliké oblibě a pro mnohé podnikatele jsou jasnou volbou. Razítka jsou třeba v podstatě v každé oblasti podnikání, jsou pro firmu jakýmsi jednoznačným podpisem nejen pod dokumenty. Razítka Trodat Ostrava jsou kvalitními produkty, disponující skvělou schopností otisku a materiály, které vám usnadní práci i zajistí vyšší odolnost. Razítka Trodat Vítkovice mohou být samozřejmě různých barev a velikostí. Vyrábí se i z recyklovaných plastových materiálů, takže jsou na ekologickém základu.

Razítka Colop

Nyní si povězme něco o dalších z vysoce oblíbených razítek, tedy o razítkách Colop. Firma bylas založena roku 1993, má tedy spoustu zkušeností, v roce 2005 pak došlo ke změně názvu. Hovoříme o velmi významném výrobci samobarvících razítek, se kterými můžete tisknout různými způsoby. Společnost má sídlo v rakouském Welsu. Razítka Colop Ostrava pak nabízí Razítkárna, stačí jen zavítat na jejich web. Razítka Colop Vítkovice mohou být různých provedení, například hovoříme o typu Heavy Duty, EOS Line nebo o kapesních razítkách. Zajímavou variantou razítek Colop jsou takzvané reliéfní kleště.

Vizitky

Razítkárna nabízí svým zákazníkům také vizitky v Ostravě. Vizitky jsou tištěny v různých počtech, kdy minimum je 48 kusů, dále pak můžete zvolit třeba 72, 96 nebo 120 kusů, to již záleží na potřebách vaší firmy a podnikatelské marketingové strategii. Vizitky Ostrava mohou být jednostranné i oboustranné.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Razítka-Trodat-a-Colop-přímo-z-razítkárny-1024x254.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Razítka-Trodat-a-Colop-přímo-z-razítkárny-150x150.pnginfo@press-media.czTipyPotřebujete nová razítka? Ostrava či Vítkovice jsou městy, ve kterých podnikáte a provozujete svou společnost? Existují dva výrobci, kteří patří ke špičce, hovoříme o firmě Trodat a Colop. Povězme si trochu více informací o razítkách Vítkovice, ať víte, do čeho půjdete. Oslovte Razítkárnu a budete mít po starostech. Razítka Trodat Nejprve tedy razítka Trodat, která se dnes těší veliké...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares