Romantický jazyk, vášnivá charakteristická gestikulace, světový jazyk. Kurzy italštiny se zkrátka v poslední době stávají stále více populárními. Čím to je? Proč se učit italsky? A proč se učit italsky zrovna s PELICANEM?

Italština jako most k dalším jazykům

Italský jazyk je skvělým začátečním bodem, pokud v budoucnu plánuješ studium francouzštiny nebo španělštiny. Je známým faktem, že i španělština – lépe řečeno její základy – je pro studenty poměrně jednoduchá.

Naučit se italsky je přitom ještě o krapet lehčí! Se španělštinou si je navíc italština dost podobná. Naučíš-li se italsky, španělštinu pak zvládneš jako malinu!

Italština jako most k italské kultuře

Když se řekne Itálie, všichni si představíme tolik krásného! Umění všech druhů, knihy, architektura, divadlo, hudba… Co si zapsat jazykový kurz italštiny v Brně ještě dnes a už příští prázdniny si přečíst Umberta Eca v původním znění?

Italština jako jazyk „jednoduchý“

V uvozovkách, protože samozřejmě, učení každého jazyka je výzva. Nicméně skutečně, italština je jazyk, který se studenti (ať už navštěvují firemní kurzy italštiny, pomaturitní studium, kurzy klasické, nebo jsou dokonce samouci), poměrně bezproblémově naučí.

Tedy, stejně jako bylo řečeno výše, a stejně jako u španělštiny – minimálně základy tohoto jazyka. Pro studenty je jednodušší např. to, že se téměř vše čte přesně tak, jak se to píše. Naučit se slovíčka není proto tolik složité. Komplikace mohou nastat u pokročilejších studentů – tady si totiž mnohdy ani lingvisté nejsou vědomi toho, jak gramatické jevy v italštině fungují. Ale neboj se! PELICAN to ví, vše Ti poví a italsky Tě naučí, jedna dvě!

Italština jako most do světa gastronomie

A tato informace, samozřejmě, nesmí u PELICANA chybět. Každý, kdo PELICANA zná, že je to velký gurmán. No a kterou zemi by měl mít z tohoto hlediska raději než zemi plnou gurmánských požitků, Itálii?

Místní kuchyně je skutečně velmi pestrá, fastfoody tady jen těžko pohledáš! Co Ti opravdu pomůže k tomu, vychutnat si všechny lahodné pokrmy na sto procent? No přece – znalost italštiny!

Italština jako cesta za pracovním uplatněním

Kurz italštiny v Brně Ti může pomoct i v případě, že toužíš po zahraniční pracovní zkušenosti. Co třeba vycestovat za prací přímo do Itálie? Nezapomeň, že prestižní firmy jako Maserati, Prada či Ferrari mají zázemí právě v této zemi!

Italština jako vstupenka do krásné Itálie

Kdo někdy Itálii již navštívil, ví, že se jedná o jeden z nejkrásnějších koutů světa. Benátky, Florencie, Řím, italské Alpy, pobřeží… nicméně, stejně tak, jako je to kraj krásný, je také poněkud, pro všechny cizince, uzavřený. S angličtinou si tady turisté vystačí jen tak tak. Starší Italové ji zkrátka neznají – a mladí zase více ocení to, když se turisté italsky mluvit alespoň vynasnaží. Jak koneckonců známo – stačí slůvko italsky – a i ten zatvrdlý postarší Ital svůj přístup k Tvé osobě velmi rád změní!

Italština je zkrátka krásná řeč!

Jak již bylo řečeno v úvodu – krásná, romantická, zpěvná, plná malebných gest!

Proč se tedy učit italsky s PELICANEM?

Protože učíme italštinu už samotného založení. Protože za ty roky zkušeností známe ty nejčastější motivace našich studentů, proč se italsky vůbec začali učit. A taky víme, jak jejich motivaci udržet! Naši lektoři neučí jen gramatiku a slovíčka, ale celou kulturu!

V hodinách pracují s italskými tradicemi, italskou hudbou, malířstvím, designem, znalostmi o italských městech i přírodě… i se samotnou již zmíněnou gastronomií!

Italsky už jsme naučili bezpočet studentů – těch, kteří si chtěli vyrazit zalyžovat do Alp i milovníky slunečných italských pobřeží. Firemní vzdělávání pak zajišťuje znalost všem, kteří italštinu potřebují pro své zaměstnání.

Italsky učíme děti, seniory i teenagery. Tak na co ještě čekáš? Přihlas se ještě dnes už o prázdninách si v italské Neapoli objednej v rodném jazyce pizzu Margaritu.

Vyraz do Itálie s PELICANEM!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/žaluzie-3.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/žaluzie-3-150x150.pngPR-leadersVzděláníRomantický jazyk, vášnivá charakteristická gestikulace, světový jazyk. Kurzy italštiny se zkrátka v poslední době stávají stále více populárními. Čím to je? Proč se učit italsky? A proč se učit italsky zrovna s PELICANEM? Italština jako most k dalším jazykům Italský jazyk je skvělým začátečním bodem, pokud v budoucnu plánuješ studium francouzštiny nebo španělštiny. Je známým faktem, že i španělština – lépe řečeno...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku