Rodinný hotel ProFamily TOP, jenž je umístěn v krásném horském prostředí v Krkonoších – na Benecku je perfektní příležitostí, jak strávit víkendový nebo týdenní odpočinkový pobyt pro svěřené děti a pedagogy. Skvělý jídelníček, jenž je připravován výhradně z čerstvých produktů, přitáhne i choulostivé děti, které si doposud mezi jídly „vybíraly“, a bude chutnat i dospělým. Přívětivé, domácí prostředí poskytující ubytování pro školy v přírodě dává možnost odpočinku pedagogům, kteří na chvilku můžou nechat děti takzvaně bez dozoru v dětském koutku, na hřišti a v blízkosti spousty sportovních a zábavních prvků. Herna, nedaleké koupaliště, jízdárna i prostory pro zimní radovánky umožňují naplánovat školu v přírodě v kterémkoliv ročním období.

Nápadité ubytování pro školy bude navždy zapsáno v pamětech dětí jako jedinečný zážitek

Nezapomenutelný zážitek, který se navždy vryje do paměti dětí v pozitivním duchu, nabízí ubytování pro školy v hotelu ProFamily TOP.  Výlety na koloběžkách, turistické výpravy po okolí, vyjížďky na koních, horské káry, výlety na okolní pamětihodnosti, dětská zoo, in-line dráha jsou lákadla, jež přitáhnou pozornost hotelových hostů v letních, jarních a podzimních měsících. Zima je pokaždé dobou, v níž je prostor pro radovánky na sněhu. Bobování, běžky, lyže, snowboarding, koulovačky – budou nezapomenutelnými vjemy, které nezanechají žádné z dětí klidným. Po celodenních radovánkách budou ratolesti dostatečně unavené, aby si učitelky mohly odpočnout u grilovaných lahůdek a při odpočinkovém posezení.

Ideální prostředí přináší hotel pro rodiny s dětmi

Rodinná atmosféra a vybavení hotelu ProFamily TOP předurčuje hotel pro rodiny s dětmi k ideální týdenní či kratší dovolené. Pro rodiny s nejmenšími dětmi jsou připraveny přebalovací pulty, postýlky, kočárky k zapůjčení. Pro dostatečné vydovádění jsou přichystány dětský koutek, herna, pískoviště, hřiště s houpačkami a skluzavkami. Užijte si pohodovou dovolenou i se svými dětmi, o něž se vám kvalifikovaný personál může i postarat, pokud byste si chtěli užít chvilku klidu pouze pro sebe.  

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/profamily-1024x576.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/profamily-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníRodinný hotel ProFamily TOP, jenž je umístěn v krásném horském prostředí v Krkonoších – na Benecku je perfektní příležitostí, jak strávit víkendový nebo týdenní odpočinkový pobyt pro svěřené děti a pedagogy. Skvělý jídelníček, jenž je připravován výhradně z čerstvých produktů, přitáhne i choulostivé děti, které si doposud mezi jídly „vybíraly“, a bude...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares