Člověk by se měl stále inspirovat, nikdo však neříká, od koho. Pokud stále hledáte svůj styl oblékání, doporučujeme se nechat inspirovat mladší generací. Ta je totiž zastáncem takzvaného skate a street stylu, což je styl či respektive styly, které si dříve nebo později zamiluje skutečně každý. Možná se ptáte, co v sobě styly nesou tak zajímavého. To však hned prozradíme.

Styly jsou oblíbené zejména proto, že v sobě nesou volnost a pohodlnost. Nenajdete žádný nepohodlný kousek, který by vás škrtil nebo někde táhnul. Mládež si dokonce trička kupuje o číslo větší, aby se cítila ještě více volná. Dokonce i obuv se povoluje jenom pohodlná, vedou zejména tenisky, které mají nízkou podrážku. Tato obuv je oblíbená zejména u skateboardistů či jiných lidí, jež dělají extrémní venkovní sporty.

Skate a street styl

Jak jsme zmínili, skate a street styl si dříve nebo později zamiluje každý. Je to pochopitelné, vždyť pohodlnost miluje každý, dokonce i ženy, i když to nerady přiznávají. Jak jsme zmínili, v těchto stylech vedou volná trička, volné mikiny či šortky, které jsou většinou i o číslo větší. Obuv vždy musí být pohodlná, nejlépe s rovnou podrážkou.

Pokud byste své oblečení chtěli vybírat u značek, které se na street a skate styl zaměřují, doporučujeme se porozhlédnout v nabídce značek DC nebo Vans.

Není to jen o oblečení

Street a skate styl je zastáncem pohodlí, a to jakéhokoliv pohodlí. Pojďme si tedy odskočit z módního světa a zmiňme si geniální lazy bag, což je letošní letní hit. Jedná se o nafukovací lehátko, které je ideální nejen na zahradu k bazénu, ale je skvělým společníkem i na dovolené. Využití lazy bagu je však širší, hodí se například i do dětských pokojů nebo je snadno nafouknete v době, kdy potřebujete místo na sezení (například když přijede velká neočekávaná návštěva).

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/skateboard_person_woman_skater_road-57573-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/skateboard_person_woman_skater_road-57573-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylČlověk by se měl stále inspirovat, nikdo však neříká, od koho. Pokud stále hledáte svůj styl oblékání, doporučujeme se nechat inspirovat mladší generací. Ta je totiž zastáncem takzvaného skate a street stylu, což je styl či respektive styly, které si dříve nebo později zamiluje skutečně každý. Možná se ptáte,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku