Každá velká firma by měla mít svůj vlastní sklad, v němž se bude uschovávat zboží, dokud nenajde svého budoucího majitele. Pokud patříte k lídrům firem, víte, že takový sklad potřebuje pořádně vybavit, jinak nebude manipulace s materiálem tak jednoduchá a rychlá. Mnohé zboží je velice těžké, neutáhne ho ani žena, ani mohutný svalnatý muž. Je nutné hledat pomoc u manipulační techniky, kterou by měl mít každý sklad.

Manipulační technika je však široký pojem. V současné době nabízí manipulační techniku mnoho společností, jestli vám však máme poradit, obraťte se na conedesign.cz, kde najdete manipulační techniku v jakékoliv formě. Otázkou je, jaká manipulační technika stojí za pořízení.

Nízkozdvižné vozíky jsou samozřejmostí

Naprostým základem jsou nízkozdvižné paletové vozíky, které by měla mít každá firma ve svém skladu. Většina zboží se přemísťuje na paletách a ty lze nejlépe přemístit pomocí nízkozdvižného paletového vozíku. Vybírat si můžete hned z několika provedení, k mnohým vozíkům jsou k dispozici i náhradní kola.

Elektrické nízkozdvižné vozíky ulehčí práci

Samozřejmě nízkozdvižné paletové vozíky nejsou to jediné, co vám ulehčí práci. Ještě větším pomocníkem jsou elektrické nízkozdvižné vozíky, které zvednou palety samy, nemusíte vynaložit sebemenší sílu. Jsou sice poněkud nákladnější, ale tato investice se jistě vyplatí.

Jaké další vozíky stojí za koupi?

Kromě zmiňovaných vozíků stojí za koupi i paletové nůžkové vozíky, které nejsou tak běžné, přesto také ulehčí práci při manipulaci se zbožím. Pokud při manipulaci potřebujete zjistit, kolik palety váží, doporučujeme sáhnout po nízkozdvižných vozících s váhou. Fungují naprosto stejně jako běžné nízkozdvižné paletové vozíky, jenom jsou obohaceny váhou, která palety se zbožím zváží během několika vteřin.

 

Do větších skladů se pořizují zejména elektrické vysokozdvižné vozíky nebo zdvižné vozíky speciální.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/class_practice_retractable_shelves_pallets_palleting_storage_operations_entrepreneur-820857-1-1024x731.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/class_practice_retractable_shelves_pallets_palleting_storage_operations_entrepreneur-820857-1-150x150.jpginfo@press-media.czEkonomikaKaždá velká firma by měla mít svůj vlastní sklad, v němž se bude uschovávat zboží, dokud nenajde svého budoucího majitele. Pokud patříte k lídrům firem, víte, že takový sklad potřebuje pořádně vybavit, jinak nebude manipulace s materiálem tak jednoduchá a rychlá. Mnohé zboží je velice těžké, neutáhne ho ani...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares