S ohledem na vývoj cen nemovitostí lze konstatovat, že se příhodně situované bydlení vyplatí koupit prakticky v jakékoliv době. A co se týče pražského realitního trhu, který je charakteristický dlouhodobým nedostatkem nových bytů, platí známé rčení: kdo dřív přijde, ten dřív mele. V současné době chybí zhruba třicet tisíc jednotek a šance na obrat jsou velmi nízké. I tak se ale vytouženého domova brzy dočká přes dvě stě nejrychlejších zájemců, a to rovnou ve vyhledávané lokalitě horního Žižkova. Další etapa developerského projektu Byty na Vackově dostala zelenou a pravděpodobně se po ní opět rychle zapráší.

O tom, že jsou Byty na Vackově úspěšná značka, svědčí enormní zájem o byty, které byly rozprodány v první etapě projektu. Není proto divu, že Metrostav Development navazuje druhou fází výstavby a nabídne v dané lokalitě prodat dalších 208 nových bytů, k nimž bude k dispozici 91 garážových stání. Chybět nebudou předzahrádky, terasy a balkony.

Při pohledu do ceníku je zřejmé, že moderní bydlení na Vackově osloví téměř každého. Do nabídky se dostanou malometrážní byty s podlahovou plochou od 31 m², klasické dvou a třípokojové bytové jednotky i velkoprostorové pětipokojové byty s plochou přes 114 m². Budoucí rezidenti se mohou těšit na funkční, vzdušné, dobře prosvětlené a minimalisticky koncipované interiéry – pro mnohé bude Vackov domovem do konce života.

Vysoký standard bydlení samozřejmě nestačí. Hledání ideální adresy se vždy točí kolem několika základních pilířů, z nichž většina souvisí s kvalitami samotné lokality. Co se týče Horního Žižkova, oblast čekají turbulentní změny a v blízké budoucnosti dojde k dalšímu zlepšení již tak velmi slušné občanské vybavenosti – z bývalého nákladového nádraží se stane ultramoderní městské centrum. Vackov si přitom udrží status klidného místa obklopeného zelení.

Nové byty na Praze 3 představují příležitost, která se v metropoli naskytne jen zřídkakdy. Aktuální informace najdete na webu byty.navackove.cz.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/svetdnes.cz_bytynavackove_uvodni-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/svetdnes.cz_bytynavackove_uvodni-1-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníS ohledem na vývoj cen nemovitostí lze konstatovat, že se příhodně situované bydlení vyplatí koupit prakticky v jakékoliv době. A co se týče pražského realitního trhu, který je charakteristický dlouhodobým nedostatkem nových bytů, platí známé rčení: kdo dřív přijde, ten dřív mele. V současné době chybí zhruba třicet tisíc...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku