Výběr snubních prstenů je jeden z klíčových okamžiků vztahu. Vždyť se jedná o předmět, kterým zpečetíte svůj svazek a budete ho mít jako připomínku tohoto aktu až do konce svého života. Jak tedy vybrat ten správný?

Materiál

V nabídce je mnoho materiálů, od stříbra a zlata přes titan a platinu až po chirurgickou ocel. A právě chirurgická ocel se dá považovat za sázku na jistotu. Proč? U šperků ze stříbra, bílého zlata, ojediněle i těch ze žlutého zlata se můžete setkat s alergickou reakcí. Ta ve většině případů není způsobená samotným kovem, ale příměsí niklu, která dovoluje z těchto drahých kovů tvarovat šperky. Pokud si však pořídíte snubní prsteny z chirurgické oceli, alergická reakce vám zcela jistě nehrozí. Dále patří šperky z chirurgické oceli mezi ty levnější (na rozdíl od těch vyrobených z titanu či platiny). Nemusíte se tedy bát o finance ve své peněžence. Pár snubních prstenů můžete sehnat již od několika stovek, ale i milovníci luxusu si jistě přijdou na své.

Design na míru

Chirurgická ocel je tvrdší než zlato, proto jsou prsteny z ní vyrobené odolnější a déle vám vydrží. Přesto se však do nich dá rýt. Nejčastěji si páry nechávají vyrýt jméno svého nastávajícího a datum svatby, fantazii se však meze nekladou. Můžete si na svůj prsten nechat vyrýt větu, kterou vás váš milý požádal o ruku či místo vašeho prvního setkání.

Doba nudných zlatých kroužků již je dávno pryč, proto si každý jistě vybere ten prsten, který nejvíce odrazí jeho osobnost. V nabídce naleznete jednoduché kroužky stříbrné barvy, dámské prsteny osázené zirkony či diamanty a nechybí zde ani prsteny s povrchovou úpravou. Pozlacené, s černou nebo metalickou povrchovou úpravou či s různým rýhováním.

Ať už si vyberete prsteny jakékoliv, doufáme, že vám do nastávajícího manželství přinesou jen to nejlepší a váš den D vyjde dle vašich představ.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/snubni-prsteny-chirurgicka-ocel-s-brilianty-1-par-ae035.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/snubni-prsteny-chirurgicka-ocel-s-brilianty-1-par-ae035-150x150.jpgPR-leadersTipyVýběr snubních prstenů je jeden z klíčových okamžiků vztahu. Vždyť se jedná o předmět, kterým zpečetíte svůj svazek a budete ho mít jako připomínku tohoto aktu až do konce svého života. Jak tedy vybrat ten správný? Materiál V nabídce je mnoho materiálů, od stříbra a zlata přes titan a platinu až po chirurgickou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares