Chtěli byste své ženě snést skutečně modré z nebe v podobě neodolatelného šperku, který si rozhodně zamiluje? V tom případě jí pořiďte šperk s tyrkysem, který modré z nebe skutečně připomíná. Tento cenově dostupný šperk totiž umí udělat více parády, než si umíte vůbec představit.

V čem jsou tyrkysové šperky originální?

Tyrkysové šperky jsou zejména originální v tom, že své nositelce budou dělat radost v každé situaci. Tyrkysové šperky se totiž hodí naprosto ke každému outfitu, kdy dokonale vyniknou za každých okolností. Tento světlemodrý či zelenomodrý šperk má voskový až porcelánový lesk, což mu dodává na osobitosti. Tyrkys se mimo jiné v hojné míře vyskytuje v Mexiku, USA, Íránu, Austrálii, Chile, a dokonce i v podkrkonoší. V našich končinách je tyrkys oblíbený nejen u milovníků různých polodrahokamů a minerálů.

Tyrkys a jeho léčebné účinky

Kromě toho, že je tyrkys překrásný kámen, který umí udělat spoustu parády, je také tyrkys znám pro své léčebné účinky. Tyrkys si umí poradit s bolestmi hlavy, snížit horečku i zlepšit imunitní systém. Tyrkys rovněž umí potlačit různé křeče, blahodárně působí na dnu a má velmi pozitivní účinky na náš žaludek. Rovněž mu spousta majitelů přisuzuje také čarovnou moc, kdy tyrkys podle všeho umí přičarovat lásku, štěstí, peníze i odvahu.

Jak šperky z tyrkysu nosit?

Šperky s tyrkysem se dají nosit na mnoho způsobů. Tyrkys se zasazuje do náušnic, náramků, přívěsků či náhrdelníků.  Zlaté šperky s tyrkysem tak umí udělat parádu v každé formě. Tyrkysové šperky navíc nosí i ti, kteří jinak šperky příliš nemají v lásce. Tyrkys je totiž zcela jedinečný. Některé ženy dokonce dostávají k zásnubám prsten s tyrkysem, který má pro ně posléze více než magickou sílu. Šperky z tyrkysu si můžete pořídit buď nové anebo si pořídit starožitné šperky s tímto modrým zázrakem, které vám rovněž udělají obrovskou radost.

Více informací se dozvíte v našem článku Šperky s tyrkysem na našem blogu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/gems-1400682_1920-1024x820.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/gems-1400682_1920-150x150.jpginfo@press-media.czŽenyChtěli byste své ženě snést skutečně modré z nebe v podobě neodolatelného šperku, který si rozhodně zamiluje? V tom případě jí pořiďte šperk s tyrkysem, který modré z nebe skutečně připomíná. Tento cenově dostupný šperk totiž umí udělat více parády, než si umíte vůbec představit. V čem jsou tyrkysové šperky...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares