Šero po celý den a počasí jak na houpačce, že by ani psa nevyhnali… Podzim je pro některé terapie a pro druhé očekávané zlo. S nástupem tohoto období se u některých lidí projevují změny nálad, stavy úzkostí a jsme náchylnější k nemocem, kvůli snížení imunitního systému. Kde koho to může překvapit, ale i naše mazlíčky pochmurný podzim ovlivňuje.

Jak vyzrát nad podzimem

Podobně jako u nás- lidí, musíme i našim mazlíčkům zpříjemnit toto období, a to nejlépe pomocí doplňků stravy. Velkým pomocníkem, který dokáže posílit imunitní systém, a celkově tak přispět k lepšímu fungování orgánu, kuze, srti a náladě pejska, je lososový olej.

Lososový olej pro psy je poslední dobou velmi oblíbený u paníčků. Hlavním důvodem proč jej milují je zlepšení stavu kůže a srsti psů. Při dlouhodobějším užívání, ale lososový olej prospívá  i v dalších ohledech. Přidává se ke každodenní stravě do krmiva, pokud je pes náchylnější na nemoci, tím se zlepší imunitní systém. Je skvělý také pokud chcete předejít onemocnění ledvin či srdce nebo zmírnit problémy s trávením. U starších psů zlepšuje stav kloubů a chrupavek.

,,Kloubní výživa pro psy by neměla být zanedbávána ani ve štěněčím věku, hlavně u velkých a obřích plemen. Stejně tak je dobré doplňky podpořit klouby psích seniorů.“- říká majitel veterinární kliniky WELLPET, T.Horský

Lososový olej je už sám od sebe zázrak, ale i přesto musíme vybrat kvalitní produkt. 100% Přírodní lososový olej například vyrábí značka Husse. Laxolja je přírodní unikátní olej vyroben z lososího tuku a obsahuje optimální množství Omega 3 mastných kyselin. Čistý olej je vynikajícím doplňkem stravy, který na podzim přijde vhod.

www.husse.cz     IG:@HUSSE_CZ

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/uvodka-1024x640.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/uvodka-150x150.jpgPR-leadersZdravíŠero po celý den a počasí jak na houpačce, že by ani psa nevyhnali… Podzim je pro některé terapie a pro druhé očekávané zlo. S nástupem tohoto období se u některých lidí projevují změny nálad, stavy úzkostí a jsme náchylnější k nemocem, kvůli snížení imunitního systému. Kde koho to...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku