Spolupracuje vaše firma s cizí společností a vy často dostáváte a řešíte cizí texty a důležité dokumenty? Chtěli byste mít tyto texty přeloženy do českého jazyka na té nejvyšší úrovni? Využijte našich překladatelských a tlumočnických služeb. Jsme společnost s názvem Profipřekladatel, zabývající se překlady textů do angličtiny, překlady japonštiny, překlady do čínštiny, překlady ruštiny, překlady němčiny a dalších cizích řečí. Vznik firmy se datuje do roku 2005, jako odpověď na nízkou nabídku a úroveň do té doby působících překladatelských a tlumočnických společností. Od té doby uteklo již spoustu času a my se můžeme pochlubit celou řadou spokojených klientů.

Náš tým je tu pro vás!

Naši firmu tvoří opravdoví profesionálové ve svém oboru, připraveni potýkat se i s těmi nejsložitějšími úkoly. Jsme si moc dobře vědomi toho, že základem úspěchu je právě kvalitní a dobře fungující kolektiv. Ale nezabýváme se pouze překlady a korekturami textů. Mezi naši činnost se řadí také tlumočení do i z cizího jazyka, a to překlady z češtiny, překlady němčiny, překlady angličtiny, anebo překlady ruštiny. Dále děláme webový copywriting a seo copywriting. Specializujeme se na překlady odborné, což jsou třeba soudní překlady, tak i na méně odborné. Jsme čilí po celé Evropě. Zaměstnanci, působící u společnosti Profipřekladatel prochází náročným výběrovým řízením, během něhož je v plném rozsahu otestována jejich překladatelská schopnost.

Profipřekladatel-to nejlepší řešení

Chcete-li mít odborný text, důležitý dokument, nebo jiný cizí text přeložený opravdu na nejvyšší možné úrovni, obraťte se na nás, rádi vám vyhovíme. Za naše úspěchy hovoří čísla. Můžeme se pyšnit až 5 000 přeloženými normostranami, kontrolou více než 1 000 normostran cizojazyčných textů a zrealizovali jsme přes 200 úspěšných tlumočení.  Naše služby využilo již více než 500 klientů, kteří se k nám i nadále rádi vracejí. Ikdyž nabízíme nadstandardní služby překladů Praha, neúčtujeme si za ně zbytečně velké peníze. Naopak. Naše ceny jsou velmi přívětivé. Nechejte si od nás udělat jazykové korektury, kontrolu pravopisu, anebo webový copywriting a budete vždy o krok napřed před ostatními.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/překlady-odborné-1024x356.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/překlady-odborné-150x150.jpginfo@press-media.czPoradnaSpolupracuje vaše firma s cizí společností a vy často dostáváte a řešíte cizí texty a důležité dokumenty? Chtěli byste mít tyto texty přeloženy do českého jazyka na té nejvyšší úrovni? Využijte našich překladatelských a tlumočnických služeb. Jsme společnost s názvem Profipřekladatel, zabývající se překlady textů do angličtiny, překlady japonštiny,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku